Luxusná vila uprostred prírody s bazénom a výhľadom na more, Fabci

Referenčné číslo: SO19832
Krajina: Chorvátsko
Región: Istria
Mesto: Fabci
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 210.00 m2
 
Cena:
670.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Predstavujeme Vám novú modernú vilu, ktorá bola dokončená v roku 2018. Nachádza sa v dedine vzdialenej 12 km od Poreča (v bezprostrednej blízkosti diaľnice), na konci obytnej zóny (pred domom nie je možná ďalšia zástavba).

Vzdialenosť od pláže je 12 km, a pretože je tu dostupná všetka občianska vybavenosť, je nehnuteľnosť vhodná na trvalé bývanie, pre trávenie dovoleniek, alebo tiež prenajímateľná.

Vila poskytuje súkromie a dychberúce výhľady na typickú toskánskú prírodu s olivovníkmi, more a kostol Saint Ivan umiestnený na priľahlom kopci.

Dom má dve podlažia, obytná plocha je 210 m2. V prízemí sa nachádza rozľahlá obývacia izba s jedálňou a kuchyňou, 2 spálne so súkromnou kúpeľňou a východom na terasu, WC pre hostí, práčovňa, pivnica, sklad a technická miestnosť. Z obývacej izby sa vychádza priamo na veľkú slnečnú terasu, k bazénu a do letnej kuchyne. Vnútorné schodisko vedie do prvého poschodia, kde sú 2 spálne s en suite kúpeľňami a terasami, z ktorých je krásny výhľad na krajinu a more.

Pri stavbe domu boli použité iba materiály vysokej kvality: dlažba Marazzi, parkety Berti, sanitárne zariadenia Hansgrohe, hliníkové okná Schuh, tepelné čerpadlo Mitsubishi, solárny systém Bosch. Všetok nábytok bol vyrobený v Taliansku.

Nehnuteľnosť sa rozkladá na pozemku o veľkosti 946 m2, na ktorom je 5 parkovacích miest, bazén (60 m2), vonkajšia kuchyňa (30 m2) s jedálňou pre min. 10 ľudí, 120 m2 slnečné terasy a mnoho krásnych stromov.

Vila na prvý pohľad zaujme otvoreným priestorom a moderným dizajnom.

Kúrenie a klimatizácia v budove je zabezpečené pomocou systému MDW.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: