Luxusná vila v pokojnej lokalite v Crikvenici

Referenčné číslo: SO18357
Krajina: Chorvátsko
Región: Primorsko – goranska
Mesto: Crikvenica
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 330.00 m2
 
Cena:
Pôvodná cena:
664.000 €
695.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Zľava 31 000 eur!

Táto moderná vila je umiestnená v tichej lokalite v Crikvenici, napriek tomu blízko všetkej občianskej vybavenosti. Veľkou prednosťou sú nádherné výhľady na more, prírodu a ostrovy v pozadí.

Vila pozostáva z prízemia a 2 poschodí. Obytná plocha má výmeru 330 m2, disponuje teda dostatočným priestorom s krbom, elegantnou kuchyňou s barom, jedálňou, kde je možné pohostiť 10 ľudí, 4 pohodlnými izbami, 3 luxusnými kúpeľňami. Garáž a pivnica samozrejmosťou. K vile tiež okrem iného patrí aj bazén s ležadlami, kvalitný gril, moderná sauna, veľká záhrada, 3 parkovacie miesta, nádherná terasa, pekné balkóny a oddelený menší apartmán na 2. poschodí. Všetko je postavené z materiálov vysokej kvality a veľmi elegantný. Pre vyššie pohodlie je tu k dispozícii klimatizácia a kúrenie v podlahe. Všetok nábytok je už zahrnutý v cene. Veľká záhrada a terasa vhodné na trávenie voľného času s priateľmi pri plávaní či grilovanie.

Iba kilometer od vily sa nachádza centrum mesta Crikvenica, kde sú k dispozícii reštaurácie, bary, parky, obchodné centrá či promenáda s výhľadom na rôznorodé piesočné pláže, kde sú tiež k videniu útesy či príroda. Iba 20 km od vily sa nachádza tretie najväčšie mesto Chorvátska, kde nájdete všetko, čo potrebujete, všetky obchody či zábavné podniky.

Vila je vhodná najmä pre rodiny s deťmi, pretože v tejto pokojnej lokalite nie je žiadna prevádzka, pre mladých ľudí, ktorí hľadajú zábavu, či pre podnikateľov, ktorí vyhľadávajú oddych. Veľkou výhodou tejto oblasti je, že leto tu trvá viac ako štyri mesiace.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: