Luxusná vila v srdci čarovnej exotiky, Trogir

Referenčné číslo: PM19613
Krajina: Chorvátsko
Región: Trogir
Mesto: Trogir
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 450.00 m2
 
Cena:
1.700.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Dovoľujeme si Vám ponúknuť túto luxusnú vilu, ktorá sa nachádza v srdci prekrásnej exotiky v Trogire. Priamo pred vilou je k dispozícii nádherná pláž a čisté azúrové more. Obchody, reštaurácie, bary a kaviarne nájdete v pešej vzdialenosti. Letisko je vzdialené iba 15 km od nehnuteľnosti.

Obytná plocha o výmere 450 metrov štvorcových je rozdelená medzi tri podlažia. V prvom poschodí sa nachádza apartmán s 2 izbami. Druhé poschodie je rozdelené medzi štúdiový apartmán a dvojizbový apartmán. Je možné oba apartmány spojiť dohromady a utvoriť tak jeden väčší apartmán. V treťom poschodí je k dispozícii jeden dvojizbový apartmán.

Všetky apartmány majú priestrannú obývaciu izbu s kuchyňou a jedálňou. Z kuchyne každého apartmánu vedie prístup na terasu, z ktorej je nádherný výhľad na more.

Všetky apartmány sú kompletne zariadené moderným nábytkom.

K vile patrí pozemok o výmere 1100 metrov štvorcových. Na pozemku sa nachádza bazén, u ktorého si môžete užiť skvelé chvíle s rodinou či s priateľmi. Pri bazéne sú lehátka na opaľovanie a letná kuchyňa.

Súčasťou vily je parkovanie pre 10 áut a garáž o výmere 200 metrov štvorcových.

Všetka občianska vybavenosť je k dispozícii v pešej vzdialenosti. Najbližšie mesto Trogir je vzdialené iba 1 km od nehnuteľnosti. More s plážou je vzdialené iba 5 m od vily.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: