Luxusná vila v toskánskom štýle v letovisku Cabrera

Referenčné číslo: SC17170
Krajina: Dominikánska republika
Mesto: Cabrera
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 1393.00 m2
 
Cena:
3.750.000 US$ (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Ide o jedinečnú súkromnú prázdninovú vilu ohromujúcej krásy, situovanú na nepoškvrnenom severnom pobreží Dominikánskej republiky v prestížnej prepojenej komunite Orchid Bay Estates.

Ponúkaná vila sa nachádza na pozemku o výmere dva akre situovanom na vysokom útese. Krásna pláž je vzdialená iba 200 metrov a je ľahko prístupná po pohodlnej pešej ceste. Plocha samotnej vily je úctyhodných 1 400 štvorcových metrov. Je v nej celkom osem spální, všetky s klimatizáciou a kompletnou en - suite kúpeľňou. Výhľady na oceán a tropické záhrady z vily a všetkých jej spální sú skutočne inšpiratívne a úchvatné.

Vydajte sa sem, ak hľadáte pokoj, relaxáciu a absolútnu exkluzivitu. Táto pozoruhodná plážová vila sa nachádza na nedotknutom severnom pobreží Dominikánskej republiky a poskytne vašej skupine nenútenú relaxáciu typickú pre Karibik kombinovanú s talianskou opulentnou eleganciou. Cestovné trendy osobného luxusu ustupujú karibským prázdninovým domovom, ktoré sa vďaka svojmu jedinečnému prostrediu a zážitkom stali preferovanou destináciou. V prenajatej luxusnej karibskej vile môžete usporiadať rodinné stretnutie, romantickú svadbu s tropickou tematikou, osláviť exotické plážové dní svadobnej cesty, vydať sa na romantický víkend alebo si jednoducho len oddýchnuť od svojej kariéry.

Táto prázdninová talianska vila toskánskeho štýlu leží na útese obklopenom oceánom po 220 stupňov jeho obvodu a má osem priestranných spální (šesť king - size, jedna s dvoma dvojitými posteľami a jedna queen - size). Vyprojektoval ju svetovo preslávený a ocenený architekt Eric M. Urbahn a použil pri nej materiály individuálne vybrané po celom svete. Vila sa tiež môže pochváliť 5,5 m hlbokými tienistými terasami, ľahko prístupnou 200 m plážou s bielym pieskom, 335 m² bazénom s kúpeľom, plne zariadenou herňou vrátane satelitnej televízie, rozsiahlou knižnicou a oveľa, oveľa ďalších vecí.

Dizajn interiéru zahŕňa zákazkové vybavenie z mahagónu a importovanej úpravy okien pomocou tkanín, fresky na strope a stenách maľované medzinárodným umelcom a ďalšie zasvätené detaily, ktoré zachytávajú umeleckú víziu. V rámci mesta Carbery je vila tiež šikovne blízko populárnym destináciám, ako je Cabarete, Sosua, Puerto Plata a záliv Samana.

Výstavba vily začala vo februári 2001. Svetoznámy, ocenený architekt na nej úzko spolupracoval s majiteľmi a spoločne sledovali konkrétny cieľ. Tým cieľom bolo vytvoriť jedinečné vyjadrenie "La Dolce Vita" (sladký život) prostredníctvom kombinácie nenúteného luxusu Karibiku s eleganciou talianskej architektúry.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: