Luxusné apartmány s fantastickým výhľadom na more v Splite

Referenčné číslo: DE19568
Krajina: Chorvátsko
Región: Split
Mesto: Split
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 89.11 m2 - 144.83 m2
 
Cena:
297.207 € - 761.560 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

V juhovýchodnej časti Splitu sa v blízkosti nádhernej pláže vo vyvýšenej polohe 45 metrov nad morom týči tento luxusný komplex s 42 modernými apartmánmi. Je obklopený píniami a cyprusmi, čo mu dodáva stredomorské kúzlo. Nájdete tu aj tenisový kurt a upravené záhrady s vonkajším bazénom, ktorý môžete využívať.

Táto skvelá, tichá lokalita s jedinečným výhľadom na more sa nachádza len 5 km od srdca Splitu. Vďaka medzinárodnému letisku, prístavu trajektov a modernej diaľnici je Split výborne dostupný zo všetkých veľkých európskych miest.

Na želanie sú tu k dispozícii služby ako práčovňa, stráženie domácich maznáčikov, kyvadlová doprava, alebo si dokonca pred príchodom môžete nechať naplniť chladničku. Vďaka tomu budete mať viac času pre seba.

Tunajšie wellness sa otvára smerom na juh do záhrady a poskytuje dokonalý výhľad na more. Využívať môžete fínsku saunu, turecké kúpele, bazén, sprchy aj relaxačný priestor.

Na predaj je tu posledných 11 voľných apartmánov. Apartmány ponúkajú dych berúce výhľady na Jadranské more. Vyznačujú sa pôsobivými spálňami s vlastnými kúpeľňami, veľkými šatními, priestrannými obývacími izbami, modernými kuchyňami a rozľahlými terasami. To všetko dáva dohromady maximálny komfort bývania. Ku každému apartmánu navyše patria dve parkovacie miesta, ktoré už sú zahrnuté v cene.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: