Luxusné apartmány v ultramodernej výškovej budove v srdci Londýna

Referenčné číslo: DP19212
Krajina: Anglicko
Mesto: Londýn
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 53.32 m2 - 110.85 m2
 
Cena:
1.150.356 € - 3.579.639 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

V srdci Londýna vzniká moderná obytná a obchodná štvrť, ktorá sa má stať novým kultúrnym centrom hlavného mesta Veľkej Británie. Vyrastú tu kaviarne, bary, reštaurácie, kultúrne zariadenia, park aj upravené verejné priestranstvá. Jedná sa o skvelú polohu v blízkosti mnohých významných historických pamiatok.

Práve tu teraz prebieha stavba ultramoderného rezidenčného domu s 50 poschodiami, ktorý sa stane novou súčasťou panorámou mesta. Budova bola navrhnutá tak, aby poskytovala pôsobivé výhľady na všetky svetové strany. Interiéry od spoločnosti Versace svedčia o tom, že dôraz bol kladený predovšetkým na eleganciu, najvyššiu kvalitu a luxus; dôkladne premyslený bol každý detail.

Okrem 360 apartmánov rezidencie ponúkne aj modernú posilňovňu, vnútorný bazén s nádhernou mozaikou, vírivku a detskú herňu. Podľa momentálneho rozpoloženia si môžete vybrať z niekoľkých spoločných záhrad, lákavá je napríklad veľká strešná záhrada orientovaná na juh alebo priestranná terasa s výhľadmi na mesto.

Predpokladaný dátum dokončenia je 31. decembra 2020. Využite možnosť vybrať si zo 43 apartmánov rôznych veľkostí. K dispozícii sú štúdiá a apartmány s jednou alebo dvoma spálňami v 7. až 25. poschodí. Ich výmera sa pohybuje v rozmedzí 48,29-100,78 m2 (vrátane zimnej záhrady, ktorá patrí ku každému z nich). Parkovacie miesto majú len majitelia apartmánov s tromi a viac spálňami, ostatní záujemcovia budú zaradení na čakaciu listinu. Ročný poplatok za parkovanie je 350 £. Ďalej je tu k dispozícii celkom 40 pivničných kójí, každá za 12.500 £.

Kúpna cena apartmánov je splatná v GBP. Aktuálny cenník Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám odpovieme ďalšie otázky, či zabezpečíme prehliadku nehnuteľnosti v Londýne. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +420 733 532 291 
+420 222 243 325
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: