Luxusné byty v krásnom prostredí pri mori

Referenčné číslo: LH19456
Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: Alcaidesa
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 79.99 m2 - 98.54 m2
 
Cena:
148.600 € - 340.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Tento projekt vyniká svojou exkluzívnou polohou, ktorá poteší najmä milovníkov prírody a športu - rozkladá sa v blízkosti chráneného územia Guadalquitón a len pár minút od golfového ihriska. Je zasadený do nádhernej prírody neďaleko mesta San Roque, teda na jednom z najžiadanejších miest andalúzskeho pobrežia so Stredozemným morom na dosah. Pobrežie španielskej provincie Cádiz sľubuje celoročne krásne počasie.

Komplex charakterizuje žiarivo biela fasáda domov a veľké terasy, toľko typické pre stredomorskú architektúru. Byty s dvoma alebo troma spálňami sú vybavené pancierovými vchodovými dverami, elegantnými bielymi dverami v interiéri, keramickou dlažbou, oknami s dvojitými sklami a priestrannými skriňami. Kuchyne sú čiastočne vybavené. Je tu tiež možnosť zakúpiť byt zariadený.

K dispozícii je aj parkovisko, kurty na padel tenis, spoločné záhrady a dva bazény. Jedná sa o skvelú príležitosť získať bývanie snov, pretože takýto projekt sa na trhu objavil vôbec po prvýkrát.

V prípade záujmu je možné nehnuteľnosť prenajímať a získať tak atraktívny príjem z prenájmu.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: