Luxusné vily a apartmány v 4 * prímorskom rezorte

Referenčné číslo: CH19591
Krajina: Chorvátsko
Región: Zadar
Mesto: Biograd Na Moru
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Byt/Apartmán
Veľkosť: 86.45 m2 - 343.15 m2
 
Cena:
279.000 € - 1.800.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Prvá línia pri mori!

Dovoľujeme si vám predstaviť jedinečný výber víl a apartmánov, ktoré sú súčasťou moderného rezortu uprostred bujnej stredomorskej prírody v pokojnej piesočnej zátoke na pobreží Jadranského mora. Nachádza sa v exkluzívnej lokalite len 3 km od mesta Biograd na Moru, obklopené storočnými borovicami, krásnymi turistickými chodníkmi a unikátnou piesočnou plážou. Jedná sa o prvé miesto v regióne Zadar, ktoré má byť ocenené prestížnym symbolom White Flag International - globálnym environmentálnym symbolom pre čisté vodné plochy. Táto jedinečná zátoka je jedným z najčistejších miest na Jadrane.

Oblasť je ideálnou destináciou pre tých, ktorí chcú mať pokoj a súkromie a pritom mať možnosť využiť neďaleké spoločenské akcie. Biograd na Moru, historické chorvátske kráľovské mesto, je dnes známym turistickým a námorným centrom. Nachádza sa na polostrove a je obklopený Marinou a promenádou s nezabudnuteľným výhľadom na kanál Pašman a mnoho ostrovov, ktoré ho obklopujú. V tesnej blízkosti rezortu sú štyri národné parky, ktoré stoja za návštevu - Plitvické jazerá, Krka, Kornati a Paklenica. Lákadlom sú tiež neďaleké historicky významné mestá - Zadar, Šibenik, Split a Trogir. Najbližšie letisko sa nachádza v Zadare, ktoré je vzdialené iba 30 km. Môžete využiť tiež letisko v Splite.

Ponúkané nehnuteľnosti sú súčasťou štvorhviezdičkového rezortu prevádzkovaného prestížnym medzinárodným operátorom. Rezort vyniká svojim bohatým zázemím, ktorého súčasťou je niekoľko reštaurácií vrátane À la Carte Restaurant Il Moro sa širokou ponukou kulinárskych špecialít z čerstvých rýb a morských plodov, plážový bar, wellness a spa s fínskou saunou, tureckými kúpeľmi, vyhrievaným krytým bazénom, vonkajším bazénom, fitness a kardio zónou, širokou ponukou relaxačných procedúr. Za zmienku stojí tiež zázemie pre rekreačné a športové aktivity s tenisovými kurtmi, viacúčelovým ihriskom pre volejbal, futbal a basketbal, minigolfovým ihriskom, ihriskom na plážový volejbal, požičovňou bicyklov, člnov a kajakov, detským ihriskom a pod. Pred rezortom je krásna piesočná pláž s ležadlami a slnečníkmi. Majitelia víl a apartmánov môžu využívať všetky služby, ktoré rezort ponúka za zvýhodnenú cenu.

Rezort sa skladá z 69 komfortných hotelových izieb, 31 priestranných apartmánov (štandardných apartmánov), 46 luxusných apartmánov a 20 luxusných zariadených a moderne navrhnutých víl. Ponúka výhľad na pláž a borovicový háj a je situovaný menej ako 10 metrov od pobrežia. Všetky jednotky sú zariadené v minimalistickom modernom štýle a sú kompletne vybavené moderným talianskym nábytkom vrátane plne vybavenej kuchynskej linky s modernými spotrebičmi, priestrannými kúpeľňami s vyhrievanými podlahami a dažďovými sprchami, obývacími izbami, priestrannými spálňami a terasami. Kompletné vybavenie nábytkom a spotrebičmi je už zahrnuté v cene. Nehnuteľnosti sú vybavené modernými technológiami, ako sú vonkajšie elektrické žalúzie, nastaviteľné osvetlenie, klimatizácia, alarm, wifi a systém Smart TV. Parkovať je možné na štyroch rozľahlých parkoviskách v rámci rezortu. Každý majiteľ môže využívať 2 parkovacie miesta.

Resort ponúka služby správy a prenájmu a umožňujú realizovať príjmy, ktoré vám pomôžu vyrovnať náklady na jednotku. Prenájom však nie je nutnosťou a záleží len na vás, či budete chcieť svoju nehnuteľnosť prenajať alebo nie. 

Zaujala Vás táto ponuka? Radi Vám zabezpečíme prehliadku nehnuteľnosti.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: