Luxusné vily s úchvatným výhľadom na more v Cumbre del Sol

Referenčné číslo: VP18381
Krajina: Španielsko
Región: Costa Blanca
Mesto: Cumbre del Sol
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Nové projekty
Veľkosť: 320.00 m2 - 362.00 m2
 
Cena:
832.000 € - 943.706 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

V úžasnej lokalite v Cumbre del Sol na predaj dve vily, obe disponujú nádherným výhľadom na azúrovo modré more v blízkosti príjemnej pláže a uprostred krásnej exotickej prírody.

Prvá vila je postavená v neoklasickom štýle a pozostáva z 2 poschodí. Na hornom poschodí sú k dispozícii 2 izby a 2 kúpeľne, v hlavnej spálni nájdete hydromasážnu sprchu a vírivku. Z priestrannej obývačky s jedálňou na hornom poschodí vedie priamy prístup na obrovskú krytú terasu, ktorá je úžasným miestom na relaxáciu a navyše ponúka očarujúci výhľad. Na prízemí je k dispozícii tretia izba s kúpeľňou, hala s výhľadom na bazén, posilňovňa s kúpeľňou a pripravené inštalácie pre saunu. V celom dome je klimatizácia a centrálne kúrenie. Vila bude odovzdaná kompletne zariadená štýlovým nábytkom, v cene je zahrnutá aj upravená záhrada s bazénom 4x8 m. Parkovanie je samozrejmosťou.

Druhá vila pozostáva z 3 izieb, 2 kúpeľní a oddeleného apartmánu pre hostí, v ktorom je k dispozícii plne vybavená kuchyňa. Nájdete tu aj nádhernú upravenú záhradu, 2 parkovacie miesta, vírivku na terase, oddelenú jedáleň, toaletu a pivnicu. Po dohovore tu môže byť postavený aj bazén za priaznivú cenu, to všetko v časovom rámci 2 mesiace (plány pripravené).

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: