Luxusný apartmán s jedinečným výhľadom – Sölden

Referenčné číslo: CA20006
Krajina: Rakúsko
Región: Sölden/Ötztal
Mesto: Sölden
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Investičné príležitosti
Veľkosť: 127.00 m2
 
Cena:


Predané

Ponúkaný apartmán je situovaný v Söldene, hlavnom meste Ötztalského údolia, nachádzajúci sa v srdci Tirolska. Len málo oblastí v Rakúsku môže súperiť so Söldenom. Ide o jedinú rakúsku lyžiarsku oblasť, ktorá zahŕňa 3 hory vyšších ako 3 000 metrov, ktoré sú prístupné lanovkami alebo gondolami. Vo výške cez 3 250 metrov ponúka Sölden lyžovanie na ľadovci. Z ľadovca vedie 12 km zjazdovka do spodnej časti mesta bez nutnosti využitia lanoviek. Samotné údolie ponúka radu obchodov, barov, reštaurácií a klubov.

V lete Sölden ponúka širokú škálu aktivít v krásnom prostredí. V okolí sú krištáľovo čisté horské jazerá, horské dráhy, fitness centrá a ZOO. Nachádzajú sa tu medzinárodne obľúbené základne pre horolezcov, 300 km značených turistických a cyklistických chodníkov. Medzi ďalšie aktivity patrí rafting na divokej vode, paragliding, letné lyžovanie na ľadovci, snowboarding na ľadovcoch Rettenbach a Tiefenbach a mnohé ďalšie.

Len 15 minút od Söldenu je malebná dedinka Längenfeld vo 1200 m n. m. Nachádza sa tu známy Aqua Dome, v Tirolsku najväčšie wellness a kúpeľné centrum medzi horami. So svojím vnútorným a vonkajším programom ponúka Aqua Dome kúpeľný deň so širokou ponukou liečebných a kozmetických procedúr. Sú tu teplé pramene, bazén s podvodným fitnes zariadením, vodné masáže, kúpanie s hudbou a svetelnými efektmi a vďaka veľkým oknám je odtiaľto ohromujúci výhľad na hory.

Sme radi, že Vám môžeme ponúknuť plne moderne vybavený apartmán s 3 samostatnými spálňami, dvoma kúpeľňami, obývacou izbou s veľkou jedálňou a kuchyňou a terasou. Samozrejmosťou je tiež Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Možnosť parkovania priamo pri dome. K spoločnému užívaniu všetkým vlastníkom domu je k dispozícii wellness s krytým bazénom a saunou. Súčasťou domu je aj vlastná lyžiareň so sušičom topánok. Rodiny s deťmi potom iste ocenia blízkosť detského ihriska v letných mesiacoch, tak ako sánkarských dráh v zime.

Apartmán je určený na predaj do osobného vlastníctva a podľa územného plánu je určený k ďalšiemu prenájmu s možnosťou čiastočného vlastného užívania. Pre vlastníkov je zabezpečený komplexný servis správy a ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľa nehnuteľnosti. Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti Vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať. Výnos z prenájmu tohto apartmánu sa pohybuje na úrovni cca 4,2 % ročne. Cena nehnuteľnosti predstavuje 740 000 EUR + vedľajšie náklady spojené s kúpou nehnuteľnosti.

Zaujala Vás táto ponuka? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľností v Rakúsku.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: