Luxusný apartmán s výhľadom na Alpy

Referenčné číslo: SO19983
Krajina: Rakúsko
Región: Seefeld in Tirol
Mesto: Seefeld in Tirol
Typ reality: Byt/Apartmán
Investičné príležitosti
Veľkosť: 85.43 m2
 
Cena:
582.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Ponúkaný apartmán je situovaný priamo pri golfovom ihrisku v obľúbenom lyžiarskom stredisku najmä pre rodiny s deťmi alebo ak chcete v raji bežkárov - v Seefeld in Tirol. Centrum mesta je vzdialené cca 5 minút chôdze. Lanovky a zjazdovky lyžiarskej oblasti Rosshütte sú vzdialené len 4 minúty autom či ski busom.

Ponúkaný luxusný apartmán bol v roku 2015 kompletne renovovaný a novo zariadený nábytkom. Nachádza sa na druhom poschodí budovy. Môžete si z neho vychutnať nádherný výhľad cez golfové ihrisko na okolité hory. Je orientovaný na južnú stranu.

Apartmán sa nachádza v hlavnej budove rezidencie. Design Hotel s apartmánmi Vás nadchne kombináciou použitých tradičných alpských a moderných prvkov. V rezidencii je možné využiť aj welness s vyhrievaným bazénom, panoráma saunou a aromatickou parou. Ak budete mať záujem, môžete si nechať urobiť aj masáž. K dispozícii je tiež hotelový bar a lounge s otvoreným krbom. Športoví nadšenci si môžu zacvičiť v dobre vybavenom fitness strojmi značky Technogym. V podzemných garážach rezidencie je k dispozícii aj nabíjacia stanica na elektromobil.

Apartmán má rozlohu 85,43 m2 a disponuje obývacou izbou s komfortnou rozkladacou sedačkou, kuchynským kútom s jedálenským stolom, ďalej dvoma spálňami, veľkou kúpeľňou s vaňou a sprchou a samostatným WC. V spálňach sú veľké dvojlôžka o rozmere 210 x 180 cm, plochá káblová TV a trezor. V obývacej izbe je tiež plochá káblová TV, prípojka na internet, WiFi a krb, ktorý dokresluje útulnú horskú atmosféru. Kuchynská linka je vybavená keramickým sporákom so 4 platničkami, mikrovlnnou rúrou, chladničkou, umývačkou riadu, kávovarom, kuchynským náčiním a príbormi a riadom pre 6 osôb. Celý apartmán dopĺňa južne orientovaný balkón s úžasným výhľadom na horskú panorámu. K apartmánu patrí parkovacie miesto v podzemnej garáži.

Apartmány sú určené na predaj do osobného vlastníctva a podľa územného plánu sú určené k ďalšiemu prenájmu s možnosťou čiastočného vlastného užívania. Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné 6 týždňov v roku, ďalší prenájom musí prevažovať. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností.

Výnos z prenájmu pred zdanením dosahoval v minulých dvoch rokoch výšky cca 25 200 eur ročne.

Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať. Viac informácií o podmienkach prenájmu a vlastného užívania Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: