Luxusný apartmán v blízkosti Budapeštianskej Broadway

Referenčné číslo: EN19677
Krajina: Maďarsko
Mesto: Budapešť
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Investičné príležitosti
Veľkosť: 61.00 m2
 
Cena:
212.460 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Dovoľujeme si Vám ponúknuť tento luxusný a svetlý apartmán, ktorý sa nachádza priamo v centre Budapešti na Terez Boulevard. Budova, v ktorej sa apartmán nachádza, bola postavená v roku 1898 v secesnom štýle.

Obytná plocha o výmere 61 metrov štvorcových pozostáva z chodby, kuchyne, obývacej izby, 2 spální a kúpeľne. Z apartmánu je nádherný výhľad na ulicu.

Apartmán je luxusne zariadený a vybavený. Nechýba tu ani klimatizácia. V budove sa nachádza výťah. Apartmán je po rekonštrukcii, takže v dohľadnej dobe nevyžaduje žiadne dodatočné investície.

Apartmán sa nachádza priamo v centre mesta v blízkosti tzv. Budapeštianskej Broadway, v ktorej nájdete nespočetné množstvo divadiel a galérií. Všetko na jednom mieste. Reštaurácie, nočné kluby, bary, obchody, služby a pamiatky sú k dispozícii v pešej vzdialenosti.

V prípade kúpu nehnuteľnosti na investíciu môžete využiť služby nastavenej agentúry, ktorá zabezpečuje krátkodobé (u niektorých typov nehnuteľností iba dlhodobé) prenájmy týchto apartmánov na základe reálnych obsadeností.

Budapešť navštívi niekoľko miliónov turistov ročne, ktorí s obľubou preferujú ubytovanie v luxusných apartmánoch v centre mesta.

Nenechajte si ujsť túto výnimočnú investičnú príležitosť! Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Budapešti.

Kúpna cena bude splatná v HUF.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: