Luxusný apartmán v najatraktívnejšej časti mesta, Budapešť

Referenčné číslo: EN19676
Krajina: Maďarsko
Mesto: Budapešť
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Investičné príležitosti
Veľkosť: 75.00 m2
 
Cena:
274.033 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Dovoľujeme si Vám ponúknuť tento luxusný apartmán, ktorý sa nachádza v najatraktívnejšej turistickej časti mesta Budapešť. Nehnuteľnosť sa nachádza len pár metrov od najslávnejšej ulice mesta - Váci utca. V mieste je dostupná všetka občianska vybavenosť. Nespočetné množstvo reštaurácií, barov, nočných klubov, hotelov a obchodov nájdete v pešej vzdialenosti. Najslávnejšie pamiatky, ako napr. Széchenyiho reťazový most, Maďarskú štátnu operu, Budínský hrad alebo Maďarský Parlament nájdete v okruhu 2 km. V mieste je tiež výborná dopravná dostupnosť, jazdia tu električky, metro a trajekty na rieke Dunaj.

Apartmán sa nachádza v 2. poschodí historickej budovy. Je juhovýchodne orientovaný a ponúka výhľad na pešiu zónu.

Apartmán má obytnú plochu o výmere 75 m2 a pozostáva zo vstupnej haly s úložným priestorom, priestrannej jedálne s kuchyňou, priestrannej kúpeľne s vaňou a sprchovacím kútom, WC, svetlej obývacej izby a útulnej spálne. Priestranné izby apartmánu sa vyznačujú jemnou eleganciou.

Apartmán bol nedávno zrekonštruovaný, je teda vo vynikajúcim stave a nevyžaduje v dohľadnej dobe žiadne dodatočné investície.

Nehnuteľnosť je vhodná predovšetkým na ďalší krátkodobý alebo dlhodobý prenájom, pretože sa jedná o oblasť, ktorá je hojne navštevovaná turistami.

V prípade kúpu nehnuteľnosti na investíciu môžete využiť služby nastavenej agentúry, ktorá zabezpečuje krátkodobé (u niektorých typov nehnuteľností iba dlhodobé) prenájmy týchto apartmánov na základe reálnych obsadeností.

Budapešť navštívi niekoľko miliónov turistov ročne, ktorí s obľubou preferujú ubytovanie v luxusných apartmánoch v centre mesta.

Nenechajte si ujsť túto výnimočnú investičnú príležitosť! Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Budapešti.

Kúpna cena bude splatná v HUF.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: