Luxusný rezort apartmánov pri pláži

Referenčné číslo: MP20073
Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: Torremolinos
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 90.30 m2 - 127.51 m2
 
Cena:
487.500 € - 750.500 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu

Užite si výsadu bývania priamo pri mori v kozmopolitnom prostredí Costa del Sol. Exkluzívna rezidencia s poslaním stať sa jedným z meradiel rezidenčného luxusu na pobreží sa nachádza v pokojnej časti Torremolinos. Moderný architektonický dizajn, elegantné prvky sviežich záhrad a akcentácia súkromia sú ťažiskovými prvkami rezortu.


Prednosti rezortu

 • Druhé bývanie pri mori v kozmopolitnom prostredí
 • V tesnej blízkosti mora a pláže
 • 15 minút od centra Malagy
 • Inovatívny architektonický dizajn
 • Úžasné výhľady na more
 • Apartmány s 2 - 4 spálňami s terasami
 • Vzdušné, maximálne presvetlené interiéry
 • Vybavené kuchyne vrátane spotrebičov, vstavané skrine, sanita, klimatizácia, kúrenie
 • Wellness s krytým bazénom, solárium, posilňovňa, vonkajšie bazény, upravené záhrady, garáže
 • Najlepšia klíma v Európe, príjemné teploty po celý rok
 • Iba 7 minút od medzinárodného letiska v Malage
 • Letecké spojenie z Bratislavy do Malagy
 • Kupujúci neplatí realitnú províziu

Costa del Sol

Táto oblasť bola na základe niekoľkých štúdií vyhodnotená ako miesto s najlepšou klímou v Európe. Blízkosť mora a zároveň hôr zaisťuje jedinečnú rovnováhu a prináša príjemné teploty bez veľkých výkyvov po celý rok a nízku úroveň zrážok s koncentráciou prevažne v zimnom období.


Celoročná destinácia

Umiestnenie projektu v oblasti južného Španielska poskytuje majiteľom nehnuteľností široké možnosti využitia nehnuteľnosti po celý rok. Vysoká letná turistická sezóna tu trvá od začiatku júna do konca septembra. Avšak ľudia z celého sveta prichádzajú do južného Španielska a najmä do Marbelly celoročne.

Dlhodobé priemerné teploty vzduchu činí v Marbelle v novembri 14 stupňov celzia. A v januári a vo februári sú len o dva stupne nižšie. Koho by nelákalo si počas zimných dní na Slovensku len na chvíľu odskočiť do tepla - prejsť sa po pláži, dať si v reštaurácii čerstvé kalamáre, alebo si zahrať golf, alebo sa len prejsť na bicykli. To všetko v blízkosti Vášho nového apartmánu.

Lyžiarske stredisko Sierra Nevada je približne 2 hodiny od rezortu. Lyžiarska sezóna tu trvá až do mája. Počas jediného dňa si tak môžete užiť plávanie v mori aj lyžovanie.


Torremolinos

Rezidencia sa nachádza v oblasti Torremolinos, jednej z najlepších medzinárodných turistických destinácií v Španielsku. Vďaka svojmu závideniahodnému podnebiu a multikultúrnej atmosfére sa toto mesto stalo príjemným útočiskom turistov aj investorov z celého sveta. Ponúka veľa voľnočasových a športových aktivít aj gastronomických zážitkov. Napriek tomu si dokázalo zachovať andalúzskee čaro pôvodného starého rybárskeho mesta.


Vynikajúca dostupnosť

Veľkou výhodou rezortu je jeho skvelá dostupnosť. Z Bratislavy a Viedne do Málagy je zavedené priamo letecké spojenie, a to po celý rok! Medzinárodné letisko v Malage sa nachádza približne 7 minút odtiaľto. Priamo na letisku si môžete požičať auto, alebo využiť taxi.


Bývanie pri pláži

Rezort sa nachádza pri pláži, v jednej z najpokojnejších oblastí Torremolinos s celou radou plážových barov, reštaurácií a športových zariadení. Supermarkety a obchodné centrá sú len 5 minút odtiaľto. Slávne prístavné mesto Malaga, jedno z hlavných centier celého pobrežia, je len 15 minút odtiaľto.


Výhľad na more

Predstavovaná exkluzívna zástavba vyniká svojim inovatívnym architektonickým dizajnom, ktorý bol koncipovaný tak, aby maximalizoval nádherný výhľad na more a dlhé slnečné dni na pobreží Costa del Sol. Apartmány sú rozmiestnené v dvoch budovách, ktoré sú orientované smerom k moru. Všetky jednotky ponúknu panoramatický výhľad na more a na veľkolepé spoločné priestory. Nekonečne modré more a zeleň sviežich záhrad zaručujú relaxáciu a fantastický životný štýl pre tých najnáročnejších.


Relax po celý rok

Súčasťou rezidencie je aj veľké wellness centrum s krytým bazénom v suteréne, solárium, posilňovňa a vonkajšie bazény s upravenými záhradami. V suteréne sú garážové parkovacie miesta.


Priestranné a svetlé interiéry

Inovatívny architektonický dizajn umožňuje využiť orientáciu domov a vytvoriť priestranné a svetlé interiéry. Veľké okná, salóniky, ktoré plynulo nadväzujú na rozľahle terasy, zaisťujú excelentný výhľad na more z interiérov. Pocit kontinuity medzi interiérom a veľkolepými exteriérmi je zvládnutý na výbornú.

Súčasťou apartmánov je kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (indukčná doska, mikrovlnná rúra, elektrická rúra, digestor, umývačka, práčka, americká chladnička), vstavané skrine a sanita. Súčasťou je tiež klimatizácia a kúrenie.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: