Luxusný rezort pri Baltskom mori s výnosmi 7 %

Referenčné číslo: GH19973
Krajina: Polsko
Mesto: Mezizdroje
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 33.18 m2 - 113.04 m2
 
Cena:
123.978 € - 822.058 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Ako jediná realitná kancelária na Slovensku vám predstavujeme výnimočný luxusný investičný projekt u poľského pobreží Baltského mora s ročnými výnosmi až 7 %. Rezort sa nachádza priamo pri širokej piesočnatej pláži s privátnym prístupom. Na výber je z viac ako 400 luxusných apartmánov. Aký bude ten váš?


Obľúbené kúpeľné mesto

Jedinečný rezort sa nachádza u prestížneho kúpeľného mestečka Mezizdroje na pobreží Baltského mora. Medzi najväčšie atrakcie mesta patrí okrem nádhernej širokej piesočnatej pláže tiež 2 km dlhá promenáda a 300 metrov dlhé prístavné mólo. Sláva mesta je podčiarknutá tiež vďaka poľskému filmovému festivalu, ktorého pravidelným hostiteľom je práve oblasť Mezizdroje. Výnimočnú atmosféru tvoria nespočetné kaviarne a reštaurácie preslávené tradičnými kulinárskymi špecialitami z čerstvých morských plodov. Poloha mesta na východnom pobreží blízko nemeckých hraníc, výborné cestné spojenie a jeho neustále rastúca popularita zaručujú veľký záujem turistov. V najbližšom okolí mestečka nájdeme tiež celú radu zábavných, kultúrnych, prírodných, vzdelávacích a športových atrakcií.


Exkluzívny komplex apartmánov

Ponúkaný projekt predčí všetky vaše predstavy. Moderný architektonický štýl skvele dopĺňajú luxusné priestranné interiéry. Neprekonateľné umiestnenie priamo na pláži zaručuje ničím nerušené výhľady na otvorené more. Všetko podčiarkuje impozantné vybavenie a zázemie rezortu, ktoré dodáva punc výnimočnosti. Vlastníctvo niektorého z apartmánov v tomto rezorte posunie váš životný štýl na úplne novú úroveň.

Súčasťou sú reštaurácie, kaviarne, bar, vnútorné i vonkajšie vyhrievané bazény, jacuzzi, fontány, plne vybavené wellness a fitness, športové ihrisko, detské ihrisko aj relaxačná zóna. Samozrejmosťou sú podzemné garáže. Na pláži s privátnym prístupom môžete odpočívať na komfortných ležadlách alebo vyplaviť adrenalín v zóne vodných športov.

Celý komplex sa bude skladať z 5 budov, ktoré ponúkajú na svojich 10 poschodiach dohromady viac ako 400 luxusných apartmánov.


Atraktívna investícia

Apartmány sú určené na predaj do osobného vlastníctva a predstavujú zaujímavú investičnú príležitosť s výnosmi až 7 % ročne. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností.

K dispozícii sú 3 druhy apartmánov:

  • do 5. poschodia: plne vybavené hotelové izby so zaistenou prevádzkou, prenájmom a výnosmi 7 % ročne.
  • od 6. do 8. poschodia: apartmány k súkromnému využitiu, bez vybavenia. Po dohode s prevádzkovateľom môžu byť tiež zahrnuté do systému ďalšieho prenájmu.
  • od 9. poschodia: prestížne penthousy k súkromnému využitiu.

Viac informácií o podmienkach prenájmu a vlastného užívania Vám radi poskytneme na vyžiadanie.


Termín výstavby

Stavba prvých 3 budov už prebieha a jej dokončenie je plánované na marec 2021. Zostávajúce 2 budovy sa začnú stavať na jeseň a ich stavba by mala trvať 2 roky.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Poľsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: