Luxusný rezort s prvotriednym športovým a rekreačným zázemím

Referenčné číslo: AG19558
Krajina: Španielsko
Región: Costa Calida
Mesto: Las Lomas
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Byt/Apartmán
Pozemok
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 37.00 m2 - 3276.00 m2
 
Cena:
70.000 € - 1.800.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vlastniť dokonalé prázdninové apartmány v perfektne vybavenom golfovom rezorte na španielskom pobreží. Rezort sa rozkladá len 30 km ďaleko od medzinárodného letiska San Javier a necelých 100 km ďaleko od letiska v meste Alicante.

Rezort je nádherne upravený v štýle španielskeho mestečka a ponúka zariadené štúdiá a apartmány o jednej, dvoch alebo troch spálňach. Vďaka svojej vyvýšenej polohe ponúkajú apartmány nádherné výhľady na rezort a na Mar Menor. V apartmánoch sú k dispozícii hotelové služby a tiež o správu a prenajímanie apartmánov bude postarané.

Majitelia i hostia môžu využívať všetky služby, ktoré rezort ponúka a ktoré zahŕňajú wellness centrum a bazény, viac ako 15 barov a reštaurácií, tri golfové ihriská, tenisové centrum s 28 kurtami, horolezeckú stenu, futbalové ihriská, trasy pre behanie a jazdu na bicykli a ďalšie vybavenie pre športové aj voľnočasové aktivity. Okrem toho je tu zaistená 24-hodinová ostraha, záhradníci alebo napríklad izbová služba. Ako majiteľ obdržíte špeciálnu klubovú kartu, s ktorou sa vám sprístupní veľa zvýhodnenie a zliav.

V blízkom okolí nájdete nádherné pláže, prírodné parky a kultúrne pamiatky a vyskúšať si môžete napríklad jazdu na koni, motokáry, rybárčenie, potápanie, kitesurfing a iné vodné športy.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: