Luxusný strešný byt s ohromným výhľadom na more v meste Sosua

Referenčné číslo: SC17167
Krajina: Dominikánska republika
Mesto: Sosua
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Veľkosť: 403.00 m2
 
Cena:
975.000 US$ (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

V dobre zabezpečenom kondomíniu v oblasti Sosua je teraz k dispozícii tento klimatizovaný, plne zariadený prímorský apartmán.

Predstavte si, že relaxujete vo svojom vlastnom karibskom zátiší šikovne umiestnenom na nádhernom severnom pobreží Dominikánskej republiky. Tento sen máte teraz na dosah. Len pár minút pešo od reštaurácií, supermarketov, ďalších pláží a len 10 minút od medzinárodného letiska Gregorio Luperon v Puerto Plata.

V príjemnom a dobre zabezpečenom kondomíniu v oblasti Sosua je teraz k dispozícii tento klimatizovaný, plne zariadený prímorský apartmán. Predstavte si, že relaxujete vo svojom vlastnom karibskom zátiší šikovne umiestnenom na nádhernom severnom pobreží Dominikánskej republiky. Tento sen máte teraz na dosah. Len pár minút pešo od reštaurácií, supermarketov, ďalších pláží a len 10 minút od medzinárodného letiska Gregorio Luperon v Puerto Plata.

Toto luxusné kondomínium bolo postavené na 20 000 štvorcových metroch (približne 5 akrov) veľmi žiadanej pri oceánskej pôde. Okrem toho, že sa môže pochváliť obdivuhodným výhľadom a patrí k nemu tropická záhrada, poskytuje aj komplexný prístup k infraštruktúre - všetko len pár minút od centra mesta. Výhľad z tohto kondomínia zahŕňa veľký bazén, veľkú časť oceánu a úžasné súmraky nad Puerto Plata a Mt: Isabella. Výstavbu plánovala európska spoločnosť, ktorá na ňu zároveň dohliadala, a zaručuje tak vysokú kvalitu.

Tento plne vybavený karibsky apartmán zahŕňa 3 spálne a 2 kúpeľne. Podlaha z masívneho dreva, žulové linky, prístroje z nerezovej ocele, cédrom prekladaný nábytok a klimatizácia vo všetkých miestnostiach zaručujú pohodlný tropický život. Celá oblasť je prepojená a disponuje non - stop zabezpečením. Vlastné diaľkové vedenia so záložnými generátormi zaisťujú spoľahlivý a stabilný zdroj energie. Správa ponúka celý rad služieb týkajúcich sa pobytu v kondomíniu: pranie, stráženie detí, prenájom auta a aktivity ako hlbokomorské rybárčenie, golf, jazda na koni a rafting na divokej vode.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: