Majestátna vila v Cabrera

Referenčné číslo: SC17214
Krajina: Dominikánska republika
Mesto: Cabrera
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 350.00 m2
 
Cena:
2.490.000 US$ (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Táto vila sa nachádza na útesoch nad "Zátokou orchideí" v prepojenej komunite zloženej z veľmi luxusných nehnuteľností. Má priamy prístup na pláž pod útesmi. Táto vila je skutočnou pýchou majiteľa a je teda najvhodnejšia k trvalému pobytu. Je plne zariadená tým najlepším po stránke kvality i vkusu. Má nádhernú otvorenú kuchyňu s výhľadom na more. Obývacia izba a jedáleň sú prepojené s veľkou terasou, ktorá vedie k bazénu.

Hlavná izba je na prvom poschodí a skladá sa z veľkej spálne, skleníka, dvoch šatníkov s priestorom na prezliekanie a ohromnou kúpeľňou rozdelenou na sprchu, toaletu, priestor pre kúpele a úpravňu; nájdeme tu tiež veľký, čiastočne krytý balkón.

Na prízemí sú dve izby pre hostí, obe s plnou kúpeľňou, šatníkom a prístupom na terasu. Sú od hlavnej časti vily odlúčené sklenenou záhradou, ktorá im zaisťuje súkromie a zároveň ľahký prístup. Pod schodmi vily máte svoju vlastnú pláž. Tento dom snov môžete prenajať, ale priamo si hovorí o to, aby ste v ňom strávili rozprávkový dôchodok.

Objekt má svoj vlastný generátor a invertory, nachádza sa necelých 10 minút cesty od slávneho golfového ihriska Playa Grande a hodinu od medzinárodného letiska v Puerto Plata.

Obytná plocha : 350 m²

Plocha pozemku : 2,805 m²

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: