Moderná vila s bazénom a s očarujúcim výhľadom, Chorvátsko

Referenčné číslo: SO19315
Krajina: Chorvátsko
Región: Istria
Mesto: Visnjan
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 245.00 m2
 
Cena:
580.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Táto nádherná moderná vila sa nachádza v turisticky atraktívnej lokalite blízko mora. Je postavená na okraji borovicového lesa. Miesto ponúka niekoľko cyklotrás. Všetka občianska vybavenosť je v dosahu pešej vzdialenosti. Vďaka skvelému umiestneniu vila ponúka očarujúci výhľad.

Vila je veľmi svetlá a moderná. Obytná plocha o výmere 245 m2 je rozdelená medzi 2 podlažia. Prízemie pozostáva z priestrannej obývačky s jedálňou a kuchynským kútom. Prvé poschodie ponúka 3 spálne, domáce kino, herňu, posilňovňu a 3 kúpeľne. K vile patrí balkón.

Veľké okná na prízemí a na prvom poschodí umožňujú úžasný výhľad na krásnu exotickú prírodu okolo. 

Vila je kompletne zariadená luxusným nábytkom a vybavením vysokej kvality. V obývacej izbe je k dispozícii veľká pohovka o veľkosti XXL, 3D smart TV a vstavaný krb. Talianska štýlová kuchyňa disponuje modernou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi. V jedálni sa nachádza veľký stôl, pri ktorom môžete pohostiť 10 hostí. V každej izbe sa nachádza chytrá televízia. V kúpeľniach sú moderné sprchy s efektom dažďových kvapiek a vynikajúce osvetlenie.

Prízemie je prispôsobené na organizovanie rôznych podujatí a večierkov s hudbou. K dispozícii je tu profesionálne ozvučenie, karaoke a diskotékové osvetlenie. Mladí ľudia si môžu užiť Play station a pohybovú stenu.

Vila je obklopená nádhernou udržiavanou záhradou, na ktorej sa nachádza bazén s rozmermi 35 m2. Na záhrade je tiež terasa s grilom, ktorá nabáda k príjemnému posedeniu s priateľmi. Pre deti je tu detské ihrisko. Milovníci cyklistiky majú k dispozícii 2 elektrobicykle, ktoré sú umiestnené priamo pri vile.

Súkromné parkovanie a garáž sú samozrejmosťou.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: