Moderné 4 * apartmány v lyžiarskej oblasti Silvretta Montafon

Referenčné číslo: AS19245
Krajina: Rakúsko
Región: Vorarlberg
Mesto: Gaschurn, Montafon
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 71.00 m2 - 100.00 m2
 
Cena:
517.500 € - 630.500 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Montafon, to je 5 lyžiarskych rezortov, cez 200 km upravených zjazdoviek, 61 lanoviek, cez 1000 km turistických trás, ideálne trasy pre milovníkov bežiek - a to všetko obklopené horami s výškou cez 3000 m! Idylická alpská dedinka Montafon je skrátka destinácia superlatívov - jedna z najžiadanejších a najlepších lyžiarskych oblastí v Rakúsku. Samotný Gaschurn leží v Hochmontafonu na svahoch najväčšieho lyžiarskeho rezortu vo Vorarlbersku.

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že sa jedná len o ideálne miesto pre strávenie Vašej zimnej dovolenky. Opak je ale pravdou - aj v lete si tu môžete užiť svojho aktívneho voľna. Čaká na Vás 260 km značených turistických trás a 70 km cyklotrás. Najvyššia hora Vorarlberska Piz Buin Vás vyzýva k tomu, aby ste si na ňu vyliezli a vyskúšali šplhanie po najdlhších schodoch v Európe (Europatreppe 4000).

Nové apartmány budú postavené priamo v centre Gaschurn. V pozadí sa majestátne týčia Alpy. Hoci je projekt situovaný v centre, leží len 300 m od lyžiarskej oblasti Silvretta Montafon, ktorá je tak veľmi rýchlo dostupná - 4 minúty pešo. Aby ste nemuseli prenášať svoje lyže, môžete si ich uskladniť priamo u lanovky. Poloha je teda ideálna - centrum mesta so všetkými obchodmi, reštauráciami a barmi a zároveň zjazdovky a lanovky sú v bezprostrednej blízkosti!

Budova aparthotelu v sebe snúbi prvky tradičnej aj modernej architektúry a vkusne tak zapadá do okolia. Budova sa skladá z 23 apartmánov. Súčasťou rezortu je reštaurácia dizajnovaná v alpskom štýle, welness s aróma saunami, parou a súkromným SPA. K dispozícii sú aj parkovacie miesta v podzemnej garáži. Cena parkovacieho miesta je 21 500 eur.

Apartmány majú rozlohu od 33 m2 do 109 m2.

Apartmány sú určené ku kombinácii vlastného užívania a ďalšieho prenájmu. Majiteľ smie využívať svoj apartmán 6 týždňov v roku (3 týždne v zime a 3 týždne v lete) a po zvyšok roka ho poskytne k ďalšiemu turistickému prenájmu. Získava tak atraktívny príjem. O prenájom sa postará profesionálna agentúra - 4 * hotel - jeden z najúspešnejších a najväčších v oblasti Montafon. Nájomná zmluva sa uzatvára na 15 rokov.

Nemusíte sa starať vôbec o nič. Váš apartmán bude kompletne vybavený kvalitným zariadením tak, aby mohol byť okamžite prenajímaný a Vaši hostia aj Vy ste sa tu cítili komfortne a príjemne. Vybrať si budete môcť z troch typov nábytkových balíčkov. Nábytok nie je zahrnutý v cene apartmánu a podľa veľkosti apartmánu a typu nábytkového balíčka Vám bude vyúčtovaný samostatne. V cene apartmánu je zahrnuté základné vybavenie ako sú parketové drevené podlahy, vnútorné dvere, kúpeľne vybavené vaňou, nábytkom, obkladmi a dlažbou, pára alebo fínska sauna (závisí od veľkosti a typu apartmánu), možnosť využívať spa zdarma, výťah a lyžiareň. Za príplatok je možné do apartmánu dodať kompletné vybavenie, kuchyňu vrátane značkových spotrebičov, dekorácie, závesy, krb, osvetlenie a ploché televízie.

Súčasný koncept Vám umožňuje si vybrať, či budete chcieť prenajímať celý apartmán alebo len jednu jeho časť. Ako? Jednoducho. Stačí uzavrieť spojovacie dvere a premeniť apartmán na suitu a samostatnú spálňu. Počet lôžok tak zostáva rovnaký a navyše je tu možnosť prenajať dve spálne samostatne, čo zvyšuje celkový príjem z prenájmu.

Apartmány sú už dokončené a rezidencia je od mája 2017 v prevádzke.

Prečo investovať práve do týchto apartmánov?

  • Vysoká návštevnosť prestížnej lyžiarskej oblasti Montafon i samotného Gaschurn
  • Ideálna poloha apartmánov v blízkosti lanoviek a zjazdoviek aj centra mesta
  • Kvalitné vybavenie a zariadenie apartmánu
  • Prenájom zaistený 4 * hotelom - atraktívny príjem z prenájmu
  • Nájomná zmluva na 15 rokov
  • Možnosť vlastného užívania apartmánov 6 týždňov v roku (3 týždne v zime a 3 týždne v lete)
  • Ľahká dostupnosť - len 260 km od Mníchova
  • Bez provízie od kupujúceho!

Montafon má 16 000 obyvateľov a 18 000 miest lôžok pre ubytovanie. Podľa štatistík Montafon poskytne viac ako 2,1 miliónov ubytovaní ročne. Samotný Gaschurn má 1 500 obyvateľov, 4000 lôžok pre ubytovanie a každoročne hostí 500 000 prenocovaní turistov.

Montafon je tiež veľmi dobre dostupný - z Mníchova je to len 260 km.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám odpovieme ďalšie otázky, či zabezpečíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

 

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: