Moderné alpské apartmány 500 metrov od lanovky

Referenčné číslo: GI20079
Krajina: Rakúsko
Región: Obertauern
Mesto: Rennweg am Katschberg
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 37.37 m2 - 98.56 m2
 
Cena:
239.000 € - 599.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu

Predstavujeme novú rezidenciu apartmánov v modernom alpskom štýle, ktorá sa nachádza v centre mesta Rennweg am Katschberg, iba 500 metrov od hlavnej lanovky. Vďaka vynikajúcej polohe rezortu máte na dosah aj reštauráciu, bary alebo obchody. Apartmány rovnako ako spoločné priestory rezortu zaujmú svojim moderným dekorom s vkusnými detailmi v alpskom štýle. Majitelia aj ich hostia môžu využiť služby recepcie, garážové parkovacie miesta, lyžiareň, práčovňu a wellness so saunou a relaxačnou miestnosťou.


Prednosti rezortu:

  • Moderný rezort apartmánov v alpskom štýle
  • V pešej vzdialenosti od lanovky (500 metrov)
  • Bezprostredná blízkosť obchodov, reštaurácií a služieb
  • Kompletný systém správy a ďalšieho prenájmu.
  • Renomovaná správcovská spoločnosť
  • Príjemný rodinný rezort s duálnou sezónou
  • Kompletné vybavenie apartmánov
  • Recepcia, lyžiareň, komory pre vlastníkov
  • Wellness so saunou a odpočinkovou miestnosťou
  • Kupujúci neplatí realitnú províziu

Katschberg - letný prázdninový raj

Na pomedzí Korutánska a Salzburska, uprostred úžasnej nedotknutej prírody, sa ukrýva rodinné stredisko Katschberg. V lete na vás čaká hotový prázdninový raj s desiatkami kilometrov turistických a cyklistických trás, golfovým ihriskom či horolezeckými trasami. K voľnému užívaniu je tiež veľa športovísk - tenis, futbal, plážový volejbal a iné. Deti nadchne letná bobová dráha, vodný svet či detská zoo.


Moderné lyžiarske stredisko

Katschberg predstavuje moderný horský rezort so 70 km prevažne červených zjazdoviek. Jedná sa o jeden z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich turistických regiónov v Rakúsku. Moderné lanovky, pohodové, prehľadné, vzájomne prepojené zjazdovky a útulné horské chaty utvárajú rodinný prívetivý areál. Katschberg cieli predovšetkým na rodiny s deťmi od 4 do 12 rokov, už je prispôsobená všetka infraštruktúra. Katschberg je súčasťou oblastného skipasu Lungo, ktorý platí aj v blízkom Lungau alebo Obertauernu. Ďalej je súčasťou korutánskeho Superskipasu alebo salzburskej Super Skicard.


Apartmány na predaj do osobného vlastníctva

Projekt zahŕňa celkom 19 priestranných apartmánov s veľkosťou od 2 + kk po 5 + kk. Pri plánovaní projektu bol kladený dôraz na komfort pre Vás a Vašich hostí.

V interiéroch aj v exteriéri bude použitý kvalitný materiál, fasáda domu dekorovaná drevom. Projekt bude postavený v typickom alpskom štýle.

Apartmány budú odovzdané ich novým majiteľom kompletne zariadené a vybavené tak, aby ich bolo možné ihneď začať prenajímať.


Atraktívna investícia

Apartmány sú určené na predaj do osobného vlastníctva a podľa územného plánu sú určené k ďalšiemu prenájmu s možnosťou čiastočného vlastného užívania. Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné 6 týždňov v roku, ale ďalší prenájom musí prevažovať. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností.

Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať. Viac informácií o podmienkach prenájmu a vlastného užívania Vám radi poskytneme na vyžiadanie.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku miesta výstavby v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

Foto: Lucky Business, lassedesignen, Dmitry Molchanov, nullplus, FamVeld, g-stockstudio / Shuttestock.com

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: