Moderné apartmány na obchodnej promenáde ... a u golfu!

Referenčné číslo: DP19139
Krajina: Dubai/SAE
Mesto: Dubaj
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 49.00 m2 - 242.00 m2
 
Cena:
810.000 AED - 4.535.000 AED (EUR, USD, CHF, AED) Orientačný prevod z AED

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Moderné a presvetlené apartmány, na promenáde plné luxusných obchodov, reštaurácií a kaviarní ... a napriek tomu len pár krokov na exkluzívne golfové ihrisko.

Priamo na 2,5 km dlhej promenáde luxusných obchodov, reštaurácií a kaviarní sa nachádzajú tieto moderné a presvetlené apartmány. Napriek tomu Vám toto miesto poskytne dostatok súkromia a pokoja uprostred zeleného parku. Iba pár krokov Vám stačí na to, aby ste sa dostali na exkluzívne golfové ihrisko Trump International Golf Club Dubai.

Priamo v objekte Vám bude k dispozícii luxusné zázemie spa, wellness a fitness, vonkajší bazén s prepojením do vonkajších zelených záhrad a lobby s recepciou. Priamo na hlavnej obchodnej triede nájdete okrem butikových obchodov aj hlavné obchodné centrum, vonkajšie multikino, klzisko, detské ihriská, medzinárodné školy a škôlky. Rozsiahly zelený park s rozlohou 400.000 m² poskytuje bezpečné a pokojné zázemie pre Vás a Vašich blízkych.

Ponúkame na predaj v rámci tohto exkluzívneho projektu apartmány o veľkosti 49 až 243 m2, s jednou až tromi spálňami, rôzne veľkosti a dispozícií. Plánovaný termín dokončenia: rok 2016.

Uzavretá komunita sa inšpiruje duchom Beverly Hills. Srdcom rezortu je golfové ihrisko Trump International Golf Club Dubai s 18 jamkovým golfovým ihriskom (designed by Gil Hansa), najväčším Clubhouse v Dubaji a Trump spa & wellness centrom.

Pre viac informácií a aktuálnu ponuku nehnuteľností v tomto projekte nás prosím kontaktujte. Radi pre Vás dohodneme osobnú prehliadku a stretnutie s našim zástupcom v Dubaji, s ktorým môžete hovoriť v slovenskom jazyku. Kupujúci nehradí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: