Moderne vybavená vila s bazénom na ostrove Brač

Referenčné číslo: DE19621
Krajina: Chorvátsko
Región: Ostrov Brač
Mesto: Splitska
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 200.00 m2
 
Cena:
750.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Vila sa nachádza na kopci nad centrom letoviska Splitska, len 200 metrov od prístavu a pláží. Pokojné miesto obklopené borovicami sľubuje výnimočné súkromie. Dom je vhodný pre 10 osôb.

Nehnuteľnosť má dve podlažia. Prízemie je prístupné z južnej strany od bazéna. Od bazéna sa po schodisku a cez hornú terasu dostanete aj do horného poschodia.

V prízemí sa nachádza priestranná, vkusne zariadená obývacia izba s modernou kuchyňou a jedálňou. Obývačka susedí so zastrešenou terasou s veľkým jedálenským stolom a záhradným krbom. Vďaka umiestneniu na severnej strane domu je terasa celý deň v tieni, a tak umožňuje príjemné posedenie v ktorúkoľvek hodinu. Ďalej sú v tomto podlaží dve dvojlôžkové spálne a dve kúpeľne (jedna s vaňou, druhá so sprchovacím kútom).

V hornom poschodí je ďalšia priestranná obývacia izba s modernou kuchyňou a jedálňou, jedna jednolôžková a dve dvojlôžkové spálne. Každá spálňa má vlastný balkón a kúpeľňu.

Všetky miestnosti v dome sú klimatizované. Kuchyne sú plne vybavené (chladnička, umývačka atď.). Pri bazéne na južnej strane sú k dispozícii lehátka a slnečníky.

Pozemok má výmeru 722 m2, z čoho záhrada zaberá 580 m2. Celková výmera domu 200 m2 zahŕňa obidve terasy (jednu menšiu s krbom, druhou väčšie pri bazéne). Ďalej je tu parkovisko pre 8 vozidiel.

Jedná sa o ideálne miesto pre trávenie rodinnej dovolenky a pre všetkých, ktorí si chcú užívať miestne jedlo, víno a more. Obec Splitska sa nachádza len niekoľko kilometrov od Supetaru, hlavného prístavu ostrova, ktorý ponúka ďalšie zaujímavé možnosti trávenia voľného času.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: