Nádherná vila s 9 apartmánmi v 1. línii pri mori, Pelješac

Referenčné číslo: SO18689
Krajina: Chorvátsko
Región: Pelješac
Mesto: Orebič
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Hotel / Penzión
Investičné príležitosti
Veľkosť: 687.00 m2
 
Cena:
Pôvodná cena:
750.000 €
860.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

40 metrov od mora

Táto nádherná vila sa nachádza na chorvátskom polostrove Pelješac v meste Orebič. More je vzdialené len 40 m od domu. Okolie je obklopené nádhernou exotickou prírodou, rastú tu krásne palmy, pomarančovníky a iné exotické rastliny. V bezprostrednej blízkosti mesta Orebič nájdete vinice, plantáže s olivovníkmi, pomarančovníky, mandarinkovníky a citrónovníky.

Obytná plocha má výmeru 490 m2 a je rozdelená na 3 poschodia a suterén. Na prízemí sa nachádza 5 apartmánov a terasa s rozlohou 30 m2. Na 1. poschodí je k dispozícii 1 apartmán a 3 izby s vlastnými kúpeľňami, na 2. poschodí sú 3 apartmány. Vila disponuje niekoľkými terasami a balkónmi, ktoré ponúkajú panoramatický výhľad na more a na hory. Každý apartmán má k dispozícii vlastnú kuchyňu. K vile patrí tiež garáž s kapacitou pre niekoľko áut a priestranné pivničné priestory.

Orebič je obľúbené turistické letovisko na chortvatskom polostrove Pelješac. Návštevníkov letoviska lákajú najmä krásne pláže, malebné zátoky, azúrovo čisté more a panenská príroda. Priamo v meste je k dispozícii prístav, v ktorom kotvia trajekty a jachty. V oblasti panuje mierne stredozemná klíma a turistická sezóna trvá od mája do konca októbra.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: