Nádherná vila s bazénom panoramatickým výhľadom na more, Gornja Podstrana

Referenčné číslo: DE19685
Krajina: Chorvátsko
Región: Split
Mesto: Gornja Podstrana
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 55.00 m2
 
Cena:
370.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Táto nádherná vila sa nachádza v očarujúcom romantickom prostredí v meste Gornja Podstrana. Jedná sa o pokojnú a ničím nerušenú lokalitu. Miesto je obklopené krásnou exotickou prírodou. Rastú tu olivovníky, broskyne a iné exotické rastliny. Všetka občianska vybavenosť je vzdialená iba 3 km od nehnuteľnosti.

Vila ponúka obytnú plochu o výmere 55 metrov štvorcových a pozostáva z 2 spální, obývacej izby, kuchyne s jedálňou a kúpeľne so sprchovacím kútom. Z vily je nádherný výhľad na more.

Vila je kompletne zariadená nábytkom. Kuchyňa je vybavená vysoko kvalitnými kuchynskými spotrebičmi, nechýba tu sporák, chladnička, mraznička, mikrovlnná rúra, umývačka riadu a kávovar. Vybavenie vily zahrňuje aj satelitný TV, Wi-Fi, uteráky, posteľnú bielizeň, žehličku, DVD prehrávač, rádio a práčku. Všetky priestory sú klimatizované.

Vila bola v roku 2016 kompletne rekonštruovaná, je teda vo vynikajúcim stave a nevyžaduje v dohľadnej dobe žiadne dodatočné investície.

K vile patrí vonkajšia terasa s bazénom, u ktorého určite zažijete veľa zábavy s rodinou či s priateľmi. Súčasťou terasy je aj letná kuchyňa s grilom. Celková plocha záhrady je 450 metrov štvorcových.

Parkovanie je samozrejmosťou.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: