Nádherné apartmány s úžasným výhľadom na more v Altea

Referenčné číslo: VP18401
Krajina: Španielsko
Región: Costa Blanca
Mesto: Altea
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 579.00 m2
 
Cena:
1.700.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Developerský projekt ponúka 13 luxusných apartmánov s veľkolepými terasami, ktoré poskytujú panoramatický výhľad na záliv v Altea. Objekt je prístupný len pre obyvateľov domu a poskytuje tak úplné súkromie. More sa nachádza v pešej vzdialenosti, rovnako tak všetka občianska vybavenosť nie je ďaleko.

Apartmány majú obytnú plochu o výmere 575-900 m2 a pozostávajú z 3 izieb, 2 kúpeľní s vaňou či sprchovacím kútom a toalety pre hostí. Každý apartmán má k dispozícii terasu o výmere 120-300 m2 s očarujúcim výhľadom na more a s vírivkou. Všetko je postavené z vysoko kvalitných materiálov, to zahŕňa mramorové podlahy, technologické drevené podlahy na terase, osvetlenie, centrálne kúrenie, ktoré kombinuje radiátory s klimatizáciou a kúrenie v podlahe v kúpeľniach. Každý apartmán má garáž pre niekoľko áut a pivnicu, kde je možné vybudovať posilňovňu či vináreň. Apartmány budú odovzdané kompletne zariadené moderným nábytkom, takisto kuchyňa je vybavená značkovými spotrebičmi.

Celá budova je postavená na pozemku o výmere 13000 m2, ku ktorému patrí parkovanie pre hostí, nádherné upravené záhrady s fontánkami, posedenie, klubovňa, detský bazén a bazén pre dospelých s bielym pieskom - jedinečné miesto pre relaxáciu priamo u Vášho bývania.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: