Nádherné nové apartmány kúsok od pláže v Splite

Referenčné číslo: DE19560
Krajina: Chorvátsko
Región: Split
Mesto: Split
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 80.00 m2 - 170.00 m2
 
Cena:
350.000 € - 765.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

V práve vznikajúcim apartmánovom dome v lokalite Meje v Splite bude od leta 2017 k dispozícii sedem moderných apartmánov. Jedná sa o skvelé miesto kúsok od pláže a známej promenády, obklopené zeleňou.

Väčšina apartmánov ponúka výhľad na more a ku každému z nich patria dve parkovacie miesta v podzemnej garáži, ktoré sú zahrnuté v cene. Podzemná garáž bude s obytnou časťou budovy prepojená výťahom. Aby bolo zaistené dostatočné súkromie, budú schodisko aj výťah od obytnej časti úplne oddelené. Apartmány budú orientované na tri svetové strany a osobitný dôraz sa bude klásť na úplne otvorenú a presklenou južnú fasádu.

Apartmány sa líšia veľkosťou aj rozvrhnutím. Architektonické riešenie umožňuje nespočetné množstvo spôsobov využitia obytného priestoru, a tak si každý kupujúci môže svoj apartmán prispôsobiť svojim želaniam a potrebám.

Apartmány na prízemí majú vlastný vstup a záhradu, a ponúkajú teda niektoré výhody rodinného domu (priestranný apartmán s jednou spálňou a dvojpodlažný apartmán s tromi spálňami). V prvom podlaží sa nachádza priestranný apartmán s jednou alebo dvoma spálňami a veľkou terasou. Druhé poschodie pozostáva z dvoch apartmánov, z ktorých každý má jednu spálňu a veľký balkón. V poslednom poschodí je priestranný apartmán s jednou alebo dvoma spálňami a veľkou terasou a mezonetový apartmán s veľkým balkónom a strešnou terasou.

Budova patrí do triedy energetickej náročnosti A a disponuje najmodernejšími technológiami (prevetrávaná fasáda, vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti, atď.).

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +420 733 532 291 
+420 222 243 325
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: