Nádherný dom 20 metrov od mora na ostrove Čiovo

Referenčné číslo: PM19891
Krajina: Chorvátsko
Región: Ostrov Čiovo
Mesto: Trogir
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 110.00 m2
 
Cena:
380.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

20 metrov od mora

Dovoľujeme si Vám ponúknuť skvelý dom, ako stvorený pre rodinnú dovolenku. Nachádza sa v prvom rade pri mori na ostrove Čiovo. Voda je tu nádherne čistá a vhodná na kúpanie aj k vychádzkam loďou. Výborne sa hodí na prenájom, ako rodinné letné sídlo alebo oboje.

Obchody a bary v centre dediny sú odtiaľto vzdialené 200 metrov a Trogir so špičkovými reštauráciami a inými službami 10 minút jazdy autom.

K predaju je polovica dvojdomu. V prízemí sa nachádza kuchyňa, jedáleň a WC. V prvom poschodí sú dve spálne, kúpeľňa a veľká terasa s dokonalým výhľadom na more. V druhom poschodí ďalej nájdete dve spálne, kúpeľňu a obývaciu izbu s prístupom na terasu, kde je výhľad na more cez vrcholky stromov ešte krajší. Na tomto podlaží je jedna prázdna miestnosť, ktorá môže byť prerobená na kuchyňu, vďaka čomu by v dome mohli vzniknúť dve samostatné jednotky.

K domu patrí záhrada o rozlohe 157 m2 a pozemok s celkovou rozlohou 844 m2 pokračuje až k moru. Je porastený niekoľkými borovicami, ktoré v horúcom lete zaisťujú príjemný tieň.

Parkovisko je k dispozícii vo vzdialenosti niekoľko minút pešej chôdze, pri dome však možno zastaviť a vyložiť alebo naložiť čokoľvek je potrebné.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: