Nehnuteľnosť s bytmi na prenájom

Referenčné číslo: SO18873
Krajina: Rakúsko
Región: Iné oblasti
Mesto: Graz
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Investičné príležitosti
Veľkosť: 240.00 m2
 
Cena:
196.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Krásny zachovalý dom v obci Maria Lankowitz blízko rovnomenného kostola. Iba 30 km od mesta Graz. Byty na prenájom, príjmy z kaviarne na prízemí. Všetko v perfektnom stave, vybavenie nehnuteľnosti v cene.

Maria Lankowitz je malá obec (cca 2400 obyvateľov), ktorá sa nachádza iba 30 km od mesta Graz. Mestečko je zasadené do pokojného, čistého alpského prostredia. Ponúka príjemnú rekreáciu v blízkosti jazera, kde je možné kúpanie, okolie je vhodné pre rôzne náročné túry, pre športových nadšencov je tu k dispozícii golfový klub, tenisové kury, futbalový štadión, jazdy na koni a po dni plnom aktivít na Vás čakajú miestne kúpele. Najbližšie zjazdovky sa nachádzajú 30 minút jazdy autom. Redbull Ring 40 minút jazdy autom.

Pôvodná, štvorposchodová budova sa nachádza v tesnom susedstve známeho historického kostola Maria Lankowitz, podľa ktorého sa tiež celé mestečko volá. Bola postavená v roku 1950 a je vo vynikajúcom stave. Celková úžitková plocha nehnuteľnosti je 240 m2. V celej nehnuteľnosti funguje diaľkové ústredné kúrenie. V podzemí nehnuteľnosti sa nachádza využiteľná pivnica, na prízemí potom kaviareň a menší obchod s darčekovým tovarom, ďalej potom kuchyňa a kúpeľňa. Na poschodiach sa nachádzajú 3 apartmány - každý s rozlohou 55 m2. Každý apartmán disponuje vlastnou kuchyňou, kúpeľňou a 3 izbami. Byt na najnižšom poschodí má k dispozícii balkón. Byty sú veľmi pekné, vo výbornom stave. Tieto apartmány sú určené na prenájom; pričom byt na hornom poschodí je dlhodobo prenajímaný za 320 EUR/mesiac plus poplatky. Byt na strednom poschodí v súčasnosti využíva majiteľ, ale v zimnej sezóne je tiež prenajímaný turistom. Byt na spodnom poschodí je ponúkaný na prenájom cez stránky booking.com. Príjmy zo spodného apartmánu za vlaňajšok predstavovali 6800 eur čistého. Na prízemí funguje kaviareň a gift shop; kaviareň ponúka 8 miest na sedenie pri stolčeku a 6 miest na státie pre rýchle vypitie kávy. Nábytok, prístroje a ostatné vybavenie (rúry, chladničky) sú úplne nové, moderné a funkčné. V kaviarni pracuje jeden zamestnanec (miestna rakúska čašníčka, ktorá veľmi dobre pozná miestne pomery). 

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: