Nehnuteľnosti na Costa Brava

Costa BravaCosta Brava (Divoké pobrežie) je jednou z najvyhľadávanejších oblastí pre pobyt pri mori v Španielsku. Rozkladá sa v dĺžke 200 km od francúzskych hraníc až po mesto Blanes, ktoré leží severne od Barcelony.

Costa Brava ponúka úchvatné scenérie morského pobrežia s početnými zálivmi a výbežkami. Sú tu dlhé piesočnaté pláže plné turistov, ale aj menšie odľahlé pláže, na ktorých si môžete dopriať úplného súkromia.

K najznámejším strediskám na pobreží patrí Rosas, Playa de Aro, Palamos, Sant Feliu de Guixols a Tossa de Mar. Obľúbené sú kasína v Lloret de Mar a Peralda. Ak nechcete prehrať v kasíne, môžete tráviť čas na jachte. Costa Brava ponúka vynikajúce podmienky pre jachting. Sú tu vyhlásené prístavy - Rosas - Santa Margarita a Empuriabrava. Tu môžete kúpiť nehnuteľnosť s vlastným mólom pre jachtu alebo motorový čln.

Vynikajúce spojenie so svetom po celý rok zabezpečuje medzinárodné letisko v Barcelone. Počasie na Costa Brava je príjemné aj v zime. Mnoho golfových nadšencov prichádza na Costa Brava v zimných mesiacoch. Kvalitných golfových ihrísk je tu veľké množstvo.

Ceny nehnuteľností sú nad španielskym priemerom. Ceny začínajú od cca 80 000 eur, ale vzhľadom k blízkosti Barcelony, väčšej dostupnosti z centrálnej časti Európy, exkluzivite niektorých letovísk a k pomerne trvalému dopytu po kúpe realít v tomto regióne, dosahuje priemerná cena nehnuteľností na Costa Brava takmer 400 000 eur.

Fotky

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: