Nehnuteľnosti na Jadranskom pobreží

Ceny apartmánov 1 + 1 u Jadranského mora, napr. oblasť Lignana, začínajú na úrovni cca 150 000 až 200 000 Eur.

» Ponuka nehnuteľností na Jadranskom pobreží

O lokalite

Jadranská riviéra je oblasť u pobreží Jadranského mora rozkladajúca sa medzi mestami Benátky a Ancona. Je jednou z najstarších a najobľúbenejších turistických oblastí. Dôvodom jej obľúbenosti je ľahká dopravná dostupnosť, nízke ceny a krásne piesočné pláže s pozvoľným vstupom do mora. Práve pozvoľný vstup do vody a pláže plné mušlí sú lákadlom pre rodiny s deťmi. Výborne vybavené letoviská ako Rimini a Lido di Jesolo ponúkajú veľa príležitostí, ako si užiť dovolenku.

Rimini, mesto s históriou siahajúcou až do roku 268 pred naším letopočtom, je jedným z najvýznamnejších sídiel na pobreží Jadranského mora. Toto letovisko sa preslávilo už v polovici devätnásteho storočia a dnes je so svojou 15 kilometrov dlhou plážou, viac než tisíckou hotelov a nespočetnými barmi, reštauráciami a klubmi veľmi obľúbenou destináciou pre turistov z celej Európy. V Rimini sa ďalej nachádza mnoho pamiatok, ktoré stoja za videnie - napríklad katedrála Tempio Malatestiano, Tiberiov most z roku 21 a nádherný Augustov oblúk.

Lido di Jesolo je ďalšou obľúbenou destináciou - nachádza sa niekoľko kilometrov severne od Benátok. Je navštevovaná pre svoje dlhé pláže, pokojné more a ľahkú dostupnosť. Nízke ceny a dobrá vybavenosť tunajších stredísk sú príjemným pozitívom.

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: