Nehnuteľnosti v Gasteine

GasteinAtraktivitu nehnuteľností v oblasti Gastein zvyšuje aj to, že sa jedná o stredisko s celoročnou sezónou. Okrem vyhlásených termálnych kúpeľov sú lákadlom pre návštevníkov i tunajšie golfové ihriská. Výrazne sa investuje aj do infraštruktúry - pripravuje sa prepojenie lanovkou na ľadovec Mölltal, renováciou prechádza lanovka v Bad Hofgastein.

Starší apartmán tu môžete zaobstarať už za 70 000 Euro, ceny nových apartmánov štartujú približne v úrovni 3 500 Eur/ m². Starší dom môžete zaobstarať od 200 000 Euro.

» Ponuka nehnuteľností na predaj v oblasti Gastein

O lokalite Gastein

Lyžiarska oblasť v údolí Gasteinertal je súčasťou najväčšej lyžiarskej oblasti v Rakúsku Ski Amadé, nachádza sa 100 km južne od Salzburgu. Gasteinertal tvoria 4 skibusy prepojené lyžiarske strediská – Dorfgastein, Bad Hofgastein/Bad Gastein, Graukogel a Sport Gastein a ponúkajú vynikajúce lyžiarske podmienky na viac než 200 km zjazdoviek vo výške 843 – 2650 m. Kvalitné snehové podmienky na lyžovanie od začiatku novembra do neskorej jari.

Vysoký podiel kabínok a moderných sedačkových lanoviek zaisťujúcich pohodlnú prepravu. Výborné podmienky pre snowbordistov v troch snowparkoch.  Špecialitou oblasti Gastein je okrem lyžovania i široká ponuka kúpeľných služieb – v údolí je množstvo termálnych prameňov, ktoré sa využívajú už od dôb rakúsko-uhorskej monarchie. V údolí sa nachádza tiež golfové ihrisko. Viac informácií na www.gastein.comwww.gasteinertal.com.

GasteinGastein

GasteinGastein

Gastein

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: