Nehnuteľnosti v južnom Francúzsku

Nehnuteľnosti v južnom FrancúzskuPokiaľ premýšľate o obstaranie vlastného domu či apartmánu pri mori vo Francúzsku, bude pre vás Francúzska riviéra jasnou voľbou. Krásne piesočnaté pláže, azúrovo modré more, slniečko, prístaviska plná kotviacich jácht a mestá pulzujúce životom a charakteristickú stredomorskou atmosférou.

» Ponuka nehnuteľností pri mori vo Francúzsku

Južné Francúzsko: reality na predaj

Vlastníctvo nehnuteľnosti na Azúrovom pobreží je aj známkou spoločenskej prestíže. Letný byt si tu zaobstarala celá rada známych osobností z celého sveta. Kúpiť tu môžete luxusné vily za milióny, ale aj desiatky miliónov Eur. Na predaj tu sú ale aj bežné apartmány, ktorých cena v menších strediskách začína už okolo 150 000 Eur. Za podobnú cenu je možné zaobstarať aj malé štúdio napríklad priamo v Nice.

Vedľa už spomínaného Nice patrí k najznámejším strediskám Francúzskej riviéry tiež Cannes, kde sa každoročne koná prestížny filmový festival, St. Tropez, ktorému slávu priniesla filmová séria s policajtom v podaní Louise de Funèsa alebo napríklad Antibes.

Ceny realít v najvyhlásenejších letoviskách sú pochopiteľne vo vyššej cenovej úrovni. Rovnako tak sa najviac pripláca za nehnuteľnosti postavené v tesnej blízkosti mora. Domy, ktoré sa tu najviac predávajú, sú postavené v tradičnom stredomorskom štýle. Chýbať nesmie výhľad na more, priestranná terasa umožňujúce vonkajšie posedenie s grilovaním a dostatočne veľká záhrada. Predovšetkým u domov vo vyššej cenovej kategórii býva štandardom bazén.

Fotky

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: