Nehnuteľnosti v oblasti Nassfeld/ Hermagor

Staršie apartmány na predaj v tejto lokalite začínajú približne na sume okolo 70 000 Euro. Starší dom je možné zaobstarať od cca 200 000 Euro. Apartmány ponúkané na predaj v rámci nových projektov začínajú na cene okolo 3 500 Eur/ m².

» Ponuka nehnuteľností na predaj v oblasti Nassfeld/ Hermagor

O lokalite Nassfeld/ Hermagor

Jedno z najmodernejších lyžiarskych stredísk v celom Rakúsku sa nachádza v južných Korutanoch na juhu Rakúska. Pýchou strediska je najdlhšia kabínková lanovka v rakúskych Alpách – Millenium Express. Vybudovaním Millenia Express vznikla tiež nová zjazdovka až do údolia, kompletne zasnežovaná a v spodnej tretine i osvetlená pre večerné lyžovanie. Na lyžiarov čaká celkom vyše 100 km stále upravovaných zjazdoviek všetkých druhov náročnosti. Najnáročnejšie trate (jedna čierna, jedna červená) kopírujú kabínku Trogkofel až do výšky 2 000 m – najvyšší bod celej arény. V priesmyku sú i dva cvičné vleky s detskou škôlkou.

Skiarena „Sonnenalpe“ ponúka nielen komfortné lyžovanie, ale tiež vyžitie pre mnoho iných zimných športov, napr. snowboarding (Funpark, U-rampa), korčuľovanie (na blízkom Pressengerskom jazere) a hlavne bežkovanie, na ktoré je tu pripravených vyše 300 km preparovaných bežeckých tratí.

Viac informácií o lyžiarskom stredisku Nassfeld / Hermagor nájdete na www.nassfeld.at.

Nassfeld / Hermagor

 

 

 

 

 

 

 

 

Nassfeld / Hermagor

 

 

 

 

 

 

Nassfeld / Hermagor

 

 

 

 

 

 

 

Nassfeld / Hermagor

 

 

 

 

 

 

 

 

Nassfeld / HermagorNassfeld / Hermagor

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: