Nehnuteľnosti v oblasti Silvretta/ Montafon

Oblasť Silvretta/ Montafon ponúka celoročné vyžitie, ale najväčšou devízou zostávajú možnosti skvelého lyžovania na niektorých z tunajších zjazdoviek. Najvyhľadávanejšie sú preto logicky predovšetkým apartmány v blízkosti lanoviek. Ceny realít sa odvíjajú od konkrétnej lokality a štandardov tej ktorej nehnuteľnosti.

» Ponuka nehnuteľností na predaj v oblasti Silvretta/ Montafon

O lokalite Silvretta / Montafon

Existuje mnoho dôvodov, prečo si pre svoju zimnú dovolenku vybrať práve lyžiarsku oblasť Montafon, nachádzajúce sa v spolkovej krajine Vorarlbersko pri hraniciach so Švajčiarskom na samom západe Rakúska.

Túto oblasť, dobre známou medzi vyznávačmi freeridového lyžovania, tvorí šesť lyžiarskych stredísk, ponúkajúcich celkom 225 km zjazdoviek, bežkárske trasy, mnoho lyžiarskych škôl, požičovní športových potrieb a niekoľko sánkarských dráh - niektoré dokonca s možnosťou večerného sánkovania. Navyše si môžete zakúpiť skipas platný v siedmich areáloch a s ním potom využívať skibus, ktorý zadarmo prepravuje lyžiarov medzi zjazdovkami.

Pre najväčšie lyžiarske stredisko v Montafonu Silvretta Montafon sa mnoho ľudí rozhodne kvôli rozmanitej ponuke športového vyžitia. Lyžuje sa tu na 140 km zjazdoviek, medzi ktoré sa radí aj najdlhší zjazd Vorarlberska a z ktorých viac ako polovica leží vyššie ako 2 000 m n. m. Vhodné sú jak pre začiatočníkov, tak pre skúsených lyžiarov, ktorí ocenia sedem čiernych zjazdoviek so sklonom až 81%.

Úžasný zážitok sľubuje možnosť rannej jazdy pri východe slnka po čerstvo upravenej zjazdovke. Počíta sa samozrejme tiež s milovníkmi snowboardingu. Na tých čaká jeden z najväčších snowparkov Európy. Kto by si od lyžovania chcel odpočinúť, môže vyskúšať sánkarskú dráhu, vychutnať si fantastické výhľady z novej kabínkovej lanovky, vydať sa na výlet čarovnou zimnou krajinou a deň zakončiť v niektorej z reštaurácií. Výhodou je dobrá dostupnosť strediska aj bez použitia snehových reťazí.

V Montafonu si na svoje prídu aj tí, ktorí sa do hôr vydajú radšej v lete. V okolí návštevníkov láka viac než 1 400 km značených turistických trás s panoramatickými výhľadmi, lanovky, horské chaty a 270 km cyklotrás rôznych obtiažností pre všetky typy bicyklov. V zime aj v lete tak môžete v oblasti Montafon prežiť veľa nezabudnuteľných chvíľ a neopakovateľných zážitkov.

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: