Nehnuteľnosti v Seefeld in Tirol

Seefeld in TirolTyrolský Seefeld patrí k zaujímavým strediskám, na ktoré by ste v prípade úvah o nákupe nehnuteľnosti v Rakúsku nemali zabudnúť. Tirolsko sa snaží o zachovanie svojho genia loci aj tým, že pomerne reštriktívne pristupuje k možnostiam rekreačného bývania. Na realitnom trhu tak nájdeme predovšetkým nehnuteľnosti slúžiace na čiastočné užívanie v kombinácii s ďalším prenájmom. Cena novej výstavby začína približne v úrovni od 5 000 EUR bez DPH za meter štvorcový.

» Ponuka nehnuteľností na predaj v oblasti Seefeld in Tirol

O lokalite Seefeld in Tirol

Mestečko Seefeld leží v rakúskom Tirolsku v nadmorskej výške 1200 m. Je situované na slnečnej náhornej plošine severozápadne od Innsbrucku. Seefeld je ideálnym miestom, v ktorom nájdete zjazdovky, bežkárske trate, jazerá i golfové ihriská. Skrátka každý si tu príde na svoje. Preto je Seefeld obľúbeným cieľom turistov v zime aj v lete.

Charakteristické je pre neho centrum bez áut, kde nájdete mnoho obchodov, reštaurácií, barov, hotelov a pod. V zime sú k dispozícii dve lyžiarske areály s nadmorskou výškou 1200 m až 2064 m - Gschwandkopf a rozľahlejšie Rosshütte. Lyžovanie na Gschwandkopf býva spestrené závodmi v skokoch na lyžiach na mostíkoch, ktoré nájdete priamo vedľa zjazdovky. Seefeld je tiež rájom pre milovníkov bežiek, ponúka cez 280 km bežkárskych stôp jak na klasiku, tak na korčuľovanie. Viac informácií o možnostiach zimného vyžitia nájdete na oficiálnych stránkach regiónu.

Seefeld in Tirol

Po celodennom lyžovaní si iste radi oddýchnete a využijete relaxačné a wellness centrum Olympia. Nájdete tu vnútorný aj vonkajší vyhrievaný relaxačný bazén s vírivkami a dvojposchodový saunový svet s mnohými typmi sáun a víriviek. Rozhodne sa nezabudnite zastaviť vo vírivke na strešnej terase, odkiaľ si môžete vychutnať nádherný výhľad na okolité hory. Podobný pohľad sa vám naskytne aj zo strešnej panoramatickej sauny.

Seefeld in Tirol

Nudiť sa tu nebudete ani v lete. Seefeld je ideálnym miestom pre trávenie aktívnej dovolenky. Môžete si vybrať medzi mnohými značenými turistickými trasami vrátane vysokohorských túr, prejsť sa na bicykli po značených cyklotrasách, vykúpať sa v jazere priamo v Seefelde, využiť možnosť prechádzky na koni, paraglidingu, zahrať si tenis alebo golf. Priamo v Seefelde sú dve golfové ihriská obklopené horami.

Seefeld in Tirol

Seefeld in Tirol

Fotky

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: