Nové apartmány v 1. línii pri mori

Referenčné číslo: IV19966
Krajina: Chorvátsko
Región: Ostrov Murter
Mesto: Murter
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 117.25 m2 - 150.45 m2
 
Cena:
351.750 € - 398.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Kupujúci neplatí realitnú províziu

Predstavujeme nové apartmány v menšom rezorte v prvej línii pri mori na kúpu do osobného vlastníctva. K dispozícii je 5 luxusných jednotiek s 2 a 3 spálňami, so záhradou či priestrannými terasami. Ničím nerušený výhľad na more si môžete u vybraných apartmánov užívať priamo z vašej jacuzzi. Vyberte si ten najlepší apartmán pre seba.


10 dôvodov ku kúpe

  1. Prvá línia pri mori
  2. Druhý domov u brán národného parku Kornati
  3. V blízkosti historického centra mesta Murter
  4. Nádherný výhľad na more a záliv
  5. 5 luxusných apartmánov v 2 moderných budovách
  6. Výstavba sa už začala
  7. Použitie kvalitných materiálov
  8. Klimatizácia, podlahové kúrenie v kúpeľniach
  9. Vynikajúca dostupnosť
  10. Kupujúci neplatí realitnú províziu

 Umiestnenie rezortu

Apartmány sa nachádzajú na severozápade ostrova Murter v prvej línii pri zálive. Pláž u apartmánov je kamienková. Iba 5 minút autom odtiaľto je vyhľadávaná piesočnatá zátoka Slanica, ktorá je pýchou ostrova. V blízkosti (cca 1 km) je staré mesto Murter s kaviarňami, obchodmi, reštauráciami a tavernami.


Ostrov Murter

Ostrov Murter je sídlom správy národného parku Kornati. Kornatské ostrovy tvorí 147 ostrovov, ktoré obklopuje modré priezračné Jadranské more. Podľa svedectva kozmonautov má pri pozorovaní z vesmíru práve more okolo Kornati najintenzívnejšiu modrú farbu zo všetkých svetových morí a oceánov.

Na pevninu sa dostanete cez Murterský prieliv pohodlne autom vďaka zdvýhaciemu mostu.

Okrem Kornati je v blízkosti aj prírodný park Telašćica a krásny národný park Krka, kde sa môžete pod úchvatnými vodopádmi aj vykúpať.

Ostrov je veľmi obľúbeným cieľom jachtárov prechádzajúcich medzi mnohými okolitými ostrovčekmi národného parku Kornati. Nájdete tu 4 maríny, mnoho taverien, reštaurácií, krásne kľudné pláže, zátoky a ohromujúci útesy. Už 20 rokov sa tu pravidelne konajú prestížne preteky Kornati Cup.


Skvelá dostupnosť

Zo Slovenska sa na ostrov dostanete pohodlne autom vďaka prepojeniu ostrova s pevninou mostom. Z Bratislavy sa sem dostanete približne za 7 hodín.


Vyberte si

Resort ponúka celkom 5 luxusných apartmánov s 2 alebo 3 spálňami v 2 moderných novo postavených budovách. Súčasťou apartmánov sú záhrady či veľké terasy s výhľadom na more a záliv.

Developer dbá na vysokú kvalitu stavby aj použitých materiálov. Súčasťou sú napríklad elektrické rolety, klimatizácia vo všetkých izbách, podlahové kúrenie v kúpeľniach, video intercom, prípojky na bezpečnostný systém a nabíjanie elektrických áut. Apartmány na prízemí a na najvyššom poschodí majú jacuzzi.


Termín výstavby

Výstavba sa už začala. Dokončenie je plánované na koniec roka 2020.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás táto ponuka? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľností v Chorvátsku. Spoločnosť Rellox zastupuje priamo developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

+421 949 88 00 75, info@rellox.sk

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: