Nové apartmány v centre Kaprunu s výnosmi až 4,26 %

Referenčné číslo: GI19939
Krajina: Rakúsko
Región: Kaprun/Zell am See
Mesto: Kaprun
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 37.76 m2 - 64.54 m2
 
Cena:
268.000 € - 469.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Predstavujeme menšiu rezidenciu v centre ľadovcového mestečka Kaprun v rakúskom Salzbursku. Od roku 2019 je centrum Kaprunu lanovkovo prepojené s ľadovcom Kitzsteinhorn, kde si môžete užívať lyžovanie od októbra do začiatku leta. Investujte a splňte si svoj sen. Očakávaný výnos dosahuje až 4,26 % z celkovej výšky investície vrátane vedľajších nákladov po odpočítaní prevádzkových nákladov a pred zdanením.

Kaprun/Zell am See

2 mestá, 1 rekreačná oblasť. Mestá Zell am See a Kaprun sú od seba vzdialené približne 8 km. Kým Zell am See dominuje úchvatné jazero Zell, Kaprun vyniká strmým úbočím pohoria Hohe Tauern s ľadovcom Kitzsteinhorn, ktorý sa týči do výšky 3 203 m. n. m. A predstavuje jedinú horu v Salzbursku presahujúcu hranicu troch tisíc metrov. Lyžovanie si tu môžete užívať od októbra do začiatku leta. Jazero - hory - ľadovec. Žiadny iný región neponúka takto jedinečnú kombináciu! Letnú aj zimnú sezónu si tu užijete na 100 %.

Na svoje si tu prídu športovci, rodiny s deťmi aj skôr narodení. Nespočet turistických a cyklistických trás, 18-jamkové golfové ihriská, fantasticky upravené zjazdovky všetkých náročností vrátane lyžovania na ľadovci, snow parky a prvotriedny wellness centrum Tauern Spa máte na dosah. Oblasť nadchne aj milovníkov paraglidingu a horolezectva. Veľmi obľúbená je ferrata s výhľadom na ohromujúcu vysokohorskú vodnú nádrž v Kaprune.

Umiestnenie

Resort apartmánov sa nachádza neďaleko centra Kaprunu, len 4 minúty od lanovky vedúcej na ľadovec, 5 minút od prvotriedneho wellness Tauern Spa Kaprun, 10 minút od golfového ihriska a 15 minút od jazera v Zell am See. Z Bratislavy sa sem autom dostanete približne za 5 hodín.

Apartmány na kúpu do osobného vlastníctva

Súčasťou rezortu je 8 nádherných apartmánov, komory, garáže aj vonkajšie parkovisko. Majitelia apartmánov si môžu zariadiť apartmán podľa svojho vkusu a želania - apartmány sa predávajú nezariadené. V prípade záujmu developer s vybavením pomôže.

Termín výstavby

Stavebné povolenie bolo už vydané. Výstavba apartmánov bude zahájená, akonáhle sa predá 50 % jednotiek. Očakáva sa, že výstavba sa začne v apríli/máji 2020. Predpokladaný termín dokončenia je na konci júna 2021.

Atraktívna investícia

Túžite po vlastnej nehnuteľnosti v Alpách, ale máte čas ju využiť len niekoľko týždňov v roku? Investujte do rezortu v Kaprune - ideálny pre rodinnú rekreáciu na pár týždňov v roku a nastaveným systémom ďalšieho prenájmu po zvyšok roka. Ideálna dovolenka v lete aj v zime máte na dosah a zároveň inkasujete príjmy z prenájmu. Bez starostí.

Apartmány sú určené na predaj do osobného vlastníctva a podľa územného plánu sú určené k ďalšiemu prenájmu s možnosťou čiastočného vlastného užívania. Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné 6 týždňov v roku, ale ďalší prenájom musí prevažovať. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností. Očakávaný výnos dosahuje až 4,26 % z celkovej výšky investície vrátane vedľajších nákladov po odpočítaní prevádzkových nákladov a pred zdanením. Kalkuláciu radi poskytneme na vyžiadanie.

Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať. Viac informácií o podmienkach prenájmu a vlastného užívania Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

Foto: Wall-e16/Shutterstock.com, nikolpetr/shutterstock.com, Todoran Andrei/ Shutterstock.com, FamVeld/Shutterstock.com

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: