Nové apartmány v regióne Svetového pohára

Referenčné číslo: SH19881
Krajina: Rakúsko
Región: Hinterstoder
Mesto: Hinterstoder
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 69.89 m2
 
Cena:
218.243 € - 240.068 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Voľnočasové bývanie!

Predstavujeme nový rezort apartmánov v obľúbenom regióne Pyhrn-Priel v lyžiarskom stredisku Hinterstoder v Hornom Rakúsku. Miesto je po mnoho rokov dejiskom Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní, kde si svetová lyžiarska elita meria svoje sily v super-G a obrovskom slalome.

Nový rezort apartmánov

Projekt 9 apartmánov sa nachádza iba 8 minút od centra a stanice lanovky Hinterstoder Wurzeralm Bergbahnen, ktorá vás vyvezie do lyžiarskeho centra Hutterer Höss. K dispozícii sú apartmány s jednou, dvoma a troma spálňami. Noví majitelia si môžu vybaviť apartmány podľa svojho vkusu a želania. Nábytok nie je súčasťou ponuky. Ku každému apartmánu patrí vonkajšie parkovacie miesto a komora.

Užívanie apartmánov

Veľkou výhodou je možnosť vlastného využitia kedykoľvek v roku bez nutnosti ďalšieho prenájmu, čo je v Rakúsku veľmi zriedkavé. Môžete apartmány využívať na rekreačné účely, môžete tu natrvalo bývať, alebo apartmán v dobe svojej neprítomnosti prenajímať cez miestnu agentúru. Rozhodnutie je len na vás.

Popis oblasti

Hinterstoder, ktorý je nazývaný Perlou Álp, predstavuje fantastické miesto pre nespočetné množstvo športových aj relaxačných aktivít v objatí úchvatnej alpskej prírody a impozantných horských vrcholkov. Na svoje si tu prídu milovníci horskej turistiky vrátane malých návštevníkov, pre ktoré sú pripravené špeciálne okruhy. To platí aj pre mnoho rôznych cyklistických chodníkov, ktoré región ponúka. V lete tu môžete tiež hrať golf, tenis, futbal, vyskúšať jazdu na koni, rybárčenie či paragliding. Oblasť je tiež hojne navštevovaná horolezcami. Priamo v Hinterstoder je aj vonkajšie kúpalisko, ktoré ocenia v horúcich letných dňoch deti aj dospelí. Veľmi obľúbeným výletným cieľom je jazero Schiederweiher, ktoré bolo v roku 2018 vďaka svojej idylickej polohe s výhľadom na Spitzmauer (2446 m) a Gross Tide Pool (2515 m) ocenené na ORF2 ako najkrajšie miesto v Rakúsku.

V zime sa oblasť zaplní zjazdármi aj vyznávačmi bežeckého lyžovania. Oblasť ponúka 40 km perfektne upravených zjazdoviek od modrej po čiernu a Sunny Kids Park pre malé deti. V Hinterstoder fungujú služby skibusu, požičovne lyží, lyžiarske školy či niekoľko apres ski barov. Deti aj dospelých poteší tiež 1,2 km dlhá sánkarská dráha. Na bežkárov čaká 120 km trás a turistom je k dispozícii až 100 km upravených zimných turistických trás. Miesto je po mnoho rokov dejiskom Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní. Svetové lyžiarske elity si tu zmerajú svoje sily v super-G a obrovskom slalome opäť na konci februára 2020. Preteká sa na zjazdovke pomenovanej po majstrovi sveta v zjazde - Hannes Trinkl. Má dĺžku 3500 m, maximálny spád 60 % a šírku až 80 m. Je výzvou nielen pre vrcholových športovcov, ale aj pre rekreačných lyžiarov.

Termín výstavby

Rezort sa začne stavať na jar 2020. Jeho dokončenie sa očakáva v rovnakom období roku 2021.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku.

Foto: creativemarc/ Shutterstock.com, Pyhrn-Priel Tourismus GmbH

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: