Nové priestranné apartmány vo vyhľadávanom letovisku

Referenčné číslo: TW19827
Krajina: Malorka
Mesto: Nova Santa Ponsa
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 108.27 m2 - 122.30 m2
 
Cena:
620.000 € - 795.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu

Tento nový rezidenčný komplex sa nachádza priamo pri golfovom klube v jednej z najžiadanejších lokalít na juhozápade Mallorky. V blízkom okolí nájdete hneď niekoľko ďalších špičkových golfových ihrísk, ako sú Golf Santa Ponsa, Golf de Andratx, Golf de Poniente alebo Bendinat Golf. Na pobreží s krásnymi zátokami a plážami sa dostanete behom chvíľky. V dochádzkovej vzdialenosti sa nachádza exkluzívny prístav Puerto Adriano s elegantnými barmi a reštauráciami a luxusnými obchodmi, o kúsok ďalej potom Puerto Portals a Puerto de Andratx. Veľkou výhodou je tiež blízkosť Palmy (20 km) a letiska (25 minút jazdy autom).

Apartmány sa vyznačujú priestrannými a modernými interiérmi. Pozostávajú z 3 veľkých spální, 2 kúpeľní a súkromných terás. Jednotky na prízemí majú navyše veľkú vlastnú záhradu. V spoločných priestoroch môžu vlastníci nehnuteľností využívať dva bazény a priľahlú terasu s výhľadom do rozľahlej spoločnej záhrady. K dispozícii je tu aj parkovisko a úložné priestory.

Apartmány sú orientované na juhozápad a juhovýchod, vďaka čomu sú dokonale presvetlené. Na veľkých terasách si po väčšinu roka môžete užívať slnečné dni a teplé Malorské večery. Apartmány spĺňajú vysoké štandardy kvality a sú vybavené značkovými spotrebičmi, klimatizáciou, podlahovým vykurovaním, oknami s dvojitým zasklením a bezpečnostnými dverami, televíznou anténou a satelitom. 

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +420 733 532 291 
+420 222 243 325
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: