Nové radové vilky s nádherným výhľadom na more

Referenčné číslo: SO19884
Krajina: Chorvátsko
Región: Dubrovník
Mesto: Orašac
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Nové projekty
Veľkosť: 150.00 m2
 
Cena:
490.000 € - 550.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Predstavujeme nový projekt 3 viliek, z ktorých každá ponúka 2 zrkadlovo orientované jednotky. Každá jednotka má 3 podlažia (suterén, prízemie a prvé poschodie), ktoré sú prepojené vnútorným schodiskom a patrí k nemu plavecký bazén s výhľadom na more. V suteréne sa nachádza letná kuchyňa s krbom, krytá terasa, bazén, kúpeľňa a práčovňa. V prízemí sú 3 spálne, kúpeľňa a balkón. Prvé poschodie zahŕňa obývaciu izbu s kuchyňou a jedálňou, kúpeľňu a terasu.

Umiestnenie

Orašac sa nachádza v južnom Chorvátsku, približne 14 km severozápadne od filmovo presláveného a turisticky vyhľadávaného Dubrovníka.

Resort sa nachádza na tichom a pokojnom mieste obklopenom cyprusmi a typickou stredomorskou vegetáciou v dosahu 2 verejných pláží. Medzinárodné letisko v Dubrovníku je iba 34 km od rezortu.

Nový rezort

Vily sú navrhnuté podľa súčasných štandardov, vynikajú praktickým dispozičným riešením, moderným dizajnom, priestrannosťou a maximálnym súkromím. Južná orientácia víl zaručuje nádherný výhľad na more.

Súčasťou ponuky sú 2 vonkajšie parkovacie miesta, plavecký bazén a záhrada.

Vila 1, ktorá je už takmer dokončená, je predávaná vrátane kuchyne so spotrebičmi, nábytku a solárnych panelov na streche. U zvyšných 2 víl je vybavenie voliteľné.

Služby pre majiteľov

Pre budúcich majiteľov je možné zaistiť celú škálu sprievodných služieb, ako je upratovanie a údržba objektu vrátane záhrady a bazéna. Majitelia môžu využívať aj služby ďalšieho prenájmu, transfery, catering a ďalšie. Ročné príjmy z prenájmu sa očakávajú vo výške až 40 000 EUR.

Termín výstavby

  • VILA 1 - august 2019
  • VILA 2 - november 2019
  • VILA 3 - marec 2020

Zaujala Vás táto ponuka? Radi Vám zabezpečíme prehliadku nehnuteľnosti.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: