Nové ski in/ ski out apartmány v 2020 m. n. m.

Referenčné číslo: JG19940
Krajina: Rakúsko
Región: Sölden/Ötztal
Mesto: Kühtai
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 22.26 m2 - 92.25 m2
 
Cena:
173.500 € - 695.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Už dokončené. Garantované príjmy z prenájmu.

Predstavujeme nový rezort apartmánov priamo na zjazdovke a pri lanovke najvyššieho lyžiarskeho areálu Rakúska. Hneď za dverami vášho apartmánu sa rozprestiera prázdninový raj. Vstúpte z lyžiarne priamo na zjazdovku a nechajte sa vyviezť lanovkou Dreiseenbahn do výšky 2410 m. n. m. Výhľady berú dych, zasnežené alpské masívy rozpumpujú adrenalín, slnko odrážajúce sa na bielom snehu dá zabudnúť na všetky starosti. Spustite sa na lyžiach po širokých červených zjazdovkách a vychutnávajte si prúdiaci vzduch, voľnosť a šťastie. Pretože tu nie ste na dovolenke. Tu ste doma.


Prednosti rezortu:

  • Priamo pri najdlhšej lanovke v Kühtai - Dreiseenbahn
  • Ski in/ski out - rezort na zjazdovke
  • Istota snehu od konca novembra do konca apríla
  • Nadmorská výška 2020 m. n. m.
  • 85 km zjazdoviek na jeden skipas v oblasti Kühtai a Hoch Ötz
  • Blízkosť reštaurácií, barov a obchodov
  • Kompletné vybavenie, u niektorých apartmánov vlastný krb
  • Pripravené na odovzdanie
  • Minimálne garantované príjmy z prenájmu 1% na 3 roky
  • Cena od 173 500 EUR bez DPH

Vynikajúca dostupnosť

Nasadnite a príďte. Cesta autom z Bratislavy trvá približne 6 hodín a 30 minút. Nechcete cestovať autom? Nemusíte. Využite vlak či letecké spojenie do Innsbrucku, ktorý je od rezortu iba 30 km. Z Innsbrucku do Kühtai využite autobus či taxi.


Apartmány na predaj do osobného vlastníctva

Moderný komplex postavený z dreva a ďalších prírodných materiálov bol vybudovaný priamo pri najdlhšej lanovke v stredisku Kühtai, u Drei Seen Bahn. Jedná sa o ski in/ski out projekt, takže sa z rezortu aj späť dostanete bez problému na lyžiach. Komplex sa skladá z dvoch častí, z menšieho západného krídla, v ktorom je požičovňa lyží, gastronomické priestory, hotelové izby a malé apartmány. Vo východnom krídle sa nachádza 29 apartmánov s rozlohou 35 - 83 m2, komory, garáže a veľká sauna.


Priestrannosť, luxus, komfort

Všetky apartmány sú predávané kompletne vybavené moderným nábytkom a zariadením. Pre dokonale útulnú horskú atmosféru je väčšina apartmánov vybavená vlastným krbom. Vďaka južnej orientácii ponúkajú jednotky úžasné výhľady na okolité hory. Všetkým majiteľom apartmánov je k dispozícii aj priestranná lyžiareň so sušičom topánok, odkiaľ sa priamo dostanete na zjazdovku a k lanovke. Prázdninový raj leží doslova za dverami.


Už dokončené

Apartmány sú dokončené a pripravené na odovzdanie. Nečakajú vás žiadne prekvapenia. Kúpte si to, čo reálne uvidíte. Ihneď môžete začať nehnuteľnosť užívať a získavať príjmy z prenájmu.


Atraktívna investícia

Túžite po vlastnej nehnuteľnosti v Alpách, ale máte čas ju využiť len niekoľko týždňov v roku? Investujte do rezortu v stredisku Kühtai - ideálne pre rodinnú rekreáciu na pár týždňov v roku a nastaveným systémom ďalšieho prenájmu po zvyšok roka. Ideálnu dovolenku v lete aj v zime máte na dosah a zároveň inkasujete príjmy z prenájmu. Bez starostí.

Apartmány sú určené na predaj do osobného vlastníctva a podľa územného plánu sú určené k ďalšiemu prenájmu s možnosťou čiastočného vlastného užívania. Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné, ale ďalší prenájom musí prevažovať. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností. Prevádzková spoločnosť garantuje minimálne výnosy vo výške 1 % na prvé 3 roky. Pokiaľ budú príjmy z prenájmu vyšší, dostane vlastník apartmánu vyšší príjem. Kalkuláciu radi poskytneme na vyžiadanie.

Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať. Viac informácií o podmienkach prenájmu a vlastného užívania Vám radi poskytneme na vyžiadanie.


Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: