Nové vily v prístave na ostrove Maurícius

Referenčné číslo: TG14717
Krajina: Maurícius
Mesto: Maurícius
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 146.00 m2 - 517.30 m2
 
Cena:
767.500 US$ - 3.336.000 US$ (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Marina sa nachádza pri ústí rieky Black River na západnom pobreží Maurícia, táto oblasť sa nezadržateľne stáva Mekkou bývania a moderného turizmu. Návštevníkom ponúka jedinečnú kombináciu morského pobrežia a hôr, nezabudnuteľné sú tu západy Slnka. Oblasť je ideálna pre milovníkov prírody a vodných športov (potápanie, rybárčenie, windsurfing, vodné lyžovanie), neďaleký národný park je vhodný pre pešiu turistiku, na svoje si prídu aj milovníci golfu, horského bicyklovania  alebo jazdenia na koni. K relaxu prispievajú početné reštaurácie, kaviarne a obchodné centrá. Nákup nehnuteľnosti je skvelou príležitosťou investovať v rýchlo sa rozvíjajúcej oblasti. Lákavý daňový systém a nízke daňové sadzby robia Mauritius atraktívnou destináciou pre Vaše investície.

Komplex ponúka záujemcom niekoľko desiatok samostatne stojacich a radových víl rôznych veľkostí (177 m² až 480 m², 2 - 5 spální), všetky majú vlastný prístup ku kotveným lodiam a vlastný bazén. Objekty v sebe prepájajú tradíciu ostrova Mauritius s prvkami modernej architektúry. Dôraz je kladený na funkčnosť a užívateľský komfort. Pre Vaše pohodlie bude v komplexe aj reštaurácia,  telocvičňa, kúpele  a malý supermarket. O Vašu bezpečnosť a komfort sa bude starať správcovská spoločnosť. Časť rezortu je už dostavaná a pripravená na odovzdanie, časť rezortu je ešte vo výstavbe. Prosím kontaktujte nás pre viac informácií a aktuálnu ponuku nehnuteľností.

Mauritius je celoročne obľúbenou lokalitou pre rekreáciu a oddych – známe  sú pláže s bielym pieskom, krásne vnútrozemie a kvalitné zázemie pre turistov. Výhodou je pravidelné letecké spojenie s Európou a oproti Karibiku či USA tiež rozdiel iba dvoch časových pásiem (oproti stredoeurópskemu času) ..

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: