Nový 4* projekt v obľúbenom Zell am See

Referenčné číslo: EI19465
Krajina: Rakúsko
Región: Kaprun/Zell am See
Mesto: Zell am See
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 121.00 m2 - 153.50 m2
 
Cena:
1.051.900 € - 1.291.900 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Predstavujeme Vám nový 4* projekt v obľúbenom turistickom rezorte - v Zell am See!

Luxusné apartmány v alpskom štýle situované uprostred dovolenkového raja Zell am See - Kaprun. Úžasná destinácia pre lyžiarov, ktorých určite poteší blízkosť ľadovca Kitzsteinhorn, a teda aj garancia snehu, ale aj pre milovníkov letných športov - cyklistov, turistov, golfistov.

Či už ste vyznávač letných či zimných radovánok, určite Vás poteší možnosť skvelej investície. Apartmány sú určené ku kombinácii vlastného užívania a ďalšieho prenájmu. V čase, keď nebudete apartmán užívať pre seba, apartmán prenajmete prostredníctvom profesionálnej agentúry, ktorá sa o všetko postará, a vy získate atraktívny príjem z prenájmu.

Prečo investovať práve do nehnuteľnosti v Rakúsku? Dôvodov je hneď niekoľko:

  • Rakúsko je krajinou so stabilným ekonomickým aj politickým zázemím.
  • Realitný trh sa vykazuje stabilným rastom bez akýchkoľvek extrémov.
  • Žiadna masívna výstavba nových projektov, snaha o zachovanie rovnováhy medzi ponukou a dopytom.
  • Všetky platby cez zverenecký účet notára.
  • V Rakúsku neexistuje daň z darovania, dedičská daň ani daň z bohatstva.

Ponúkaný komplex bude vybudovaný v blízkosti nástupnej stanice lanovky Schmittenhöhe v Schuttdorf, cca2,5 kmod centra Zell am See.

Základným mottom komplexu je "luxus, komfort a atmosféra". Fasáda bude zhotovená v alpskom štýle v súlade s prírodou, teda za použitia dreva, skla a kameňa.

Rezort sa skladá z prízemia a troch ďalších poschodí. Vybrať si môžete celkom z 36 apartmánov s jednou až štyrmi spálňami. Ku všetkým apartmánom patrí balkón alebo terasa.

Apartmány budú zariadené plávajúcimi podlahami, podlahovým kúrením, dizajnovými sanitárnymi zariadeniami a kompletne vybavenými kuchyňami so vstavanými spotrebičmi.

Apartmány sú tiež kompletne zariadené nábytkom a všetkým ďalším potrebným vybavením od sedacej súpravy až po čajovú lyžičku. Samozrejmosťou je tiež LED TV a WiFi. Budúci majitelia si budú môcť zvoliť farby a materiál z ponúkaných nábytkových balíčkov.

Pri vstupe do komplexu Vás privíta útulná hotelová hala s recepciou. Južne od haly si môžete oddýchnuť na veľkej hotelovej terase. Západne od vstupu bude umiestnená miestnosť na raňajky a malý bar, kde si môžete vypiť kávu alebo niečo malé zjesť. Toto všetko si môžete vychutnať aj na terase.

V lete aj v zime môžete využiť vyhrievaný exteriérový bazén. Okolo bazéna budú na slnečnej terase k dispozícii ležadlá. K dokonalej relaxácii poslúži aj wellness s fínskou saunou, infračervenou kabínou a odpočinkovou miestnosťou. Z wellness sa dostanete priamo k vonkajšiemu bazénu. Kto si chce oddýchnuť aktívne, môže zájsť do posilňovne.

Svoje lyže a lyžiarky môžete uschovať vo vykurovanej a uzamykateľnej lyžiarni.

V komplexe sú k dispozícii podzemné garáže so 45 parkovacími miestami. Z garáže sa po schodisku alebo výťahom pohodlne dostanete do ďalších poschodí komplexu.

Dokončenie komplexu je plánované na december 2019, najneskôr marec 2020.

Zell am See / Kaprun

Mesto Zell am See sa rozprestiera okolo idylického jazera Zeller See a je obklopené vysokými horami a ľadovcom Kitzsteinhorn. Žiadny iný región neponúka takto jedinečnú kombináciu! Zell am See je známe pre svoje historické centrum, mnoho obchodov, dobrých reštaurácií a celoročnú garanciu snehu na ľadovci Kitzsteinhorn, ktorý je otvorený 365 dní v roku. Nezabúda sa ani na odpočinok. Využiť k nemu môžete wellness centrum "Tauern Spa". V regióne Zell am See / Kaprun a Saalbach-Hinterglemm môžete využiť dvoch 18 jamkových golfových ihrísk. V okruhu 30 minút nájdete ďalších päť 18 jamkových ihrísk.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: