Nový apartmán pri pobreží Palau

Referenčné číslo: SH17256
Krajina: Sardínia
Mesto: Palau
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 70.00 m2
 
Cena:
351.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Nový trojizbový apartmán v luxusnom objekte. Vysoký štandard použitých materiálov pre Vaše najvyššie nároky. Bazén v objekte.

Nový trojizbový apartmán sa nachádza v rezidenčnom objekte, v letovisku Palau. Toto miesto je skvostom severnej Sardínii, nájdete tu biele pláže, romantické zátoky (500 m) a všetky potrebné body na strávenie skvelej dovolenky (500 m). Palau sa nachádza v blízkosti súostroví La Maddalena, ktoré je tiež častým miestom pre výlety loďou a nájdete tu prírodný národný park.

Apartmán na prvý pohľad zaujme svojou vysokou prepracovanosťou obkladov a ďalších interiérových prvkov. Pozornosť si zaslúži zmysel pre detail, viditeľný na stĺpoch, rámoch dverí, parapetoch okien a obkladoch, napríklad v kúpeľni. Typickým sardínskym prvkom je vonkajšie obloženie budovy, kde je použitá tzv. sardínska žula. Kovové tepané zábradlie je vyrobené podľa pôvodných tradícií. Vonkajšie uličky a oddychová zóna okolo bazéna sú vyrobené z protišmykových vysoko odolných kamenných dlaždíc a dotvárajú celkový dojem z vkusne použitých materiálov. Presvetlený apartmán sa skladá z obývacej časti, 2 priestranných spální, kúpeľne so sprchovacím kútom a WC a veľmi priestrannej terasy, ktorá je z časti zastrešená, takže je využiteľná naozaj v akomkoľvek počasí. Apartmán je vhodný pre náročnejších klientov, ktorí ocenia skvelú lokalitu a vysoký štandard použitých materiálov.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +420 733 532 291 
+420 222 243 325
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: