Obec v Andalúzii na predaj

Referenčné číslo: RX16878
Krajina: Španielsko
Mesto: Andalúzia
Typ reality: Iné
Veľkosť: 62500.00 m2
 
Cena:
1.950.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Ponúkame na kúpu obec v provincii Andalúzia v Španielsku. Štýlová andalúzska dedinka s osobitým čarom, kamennými domami v perfektnom stave sa nachádza v jedinečnom prostredí. Je obklopená panenskou prírodou a ponúka rôznorodé možnosti využitia alebo prevádzkovana za účelom podnikania.

Obec sa rozkladá na pozemkoch o rozlohe 62 946 metrov štvorcových. V súčasnej dobe sa v obci nachádza 14 trojpodlažných domov, ktoré sú prevádzkované ako penzióny pre turistov. Domy boli postavené v rokoch 1950-60 a čiastočne rekonštruované v 90. rokoch minulého storočia. Ďalej sa v obci nachádza kostolík v bezchybnom stave, veľký bazén a športoviská. Ďalej je tu niekoľko pozemkov, ktoré sú podľa územného plánu určené k zástavbe. Ostatné pozemky z väčšej časti tvoria lesy, prevažne borovicové.

V blízkosti obce sa nenachádzajú žiadne ďalšie stavby a jej okolie tvorí len nádherná príroda, 2 rieky, lesy, údolia, lúky, jazerá, čo dodáva tomuto miestu jedinečnú atmosféru a súkromie, ktoré možno nájsť len málokde.

Obec má vlastný zdroj pitnej vody v dostatočnej kapacite (vrt certifikovaný v kvalite liečivej minerálnej vody, kapacita 4,54 l/sek, 392 256 l/deň, dostatočný zdroj pre 1 569 osôb) a elektriny (trafostanica a elektrické rozvody v dostatočnej kapacite aj pre budúcu výstavbu). Vlastná kanalizačná sieť (bez čistiarne odpadových vôd).

Obec je vhodná pre rôznorodé možnosti využitia alebo prevádzkovania. Napríklad pre komunity cudzincov - penzistov, turistické využitie ako hotel (kapacita 120-140 lôžok), obec s tematickým zameraním alebo aj na rezidenčné bývanie. V obci sa nachádzajú 2 ďalšie budovy, kde možno prevádzkovať napríklad reštauráciu alebo miesto pre organizovanie spoločenských akcií.

V prípade, že majiteľ si bude priať rozšíriť svoje vlastníctvo o ďalšie pozemky, je možnosť prikúpiť ďalších až 600 hektárov susediacich pozemkov, ktoré v súčasnej dobe slúžia ako revír pre lov zveri. Je možné odkúpiť celých 600 ha alebo len časť.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: