Očarujúca vila v prvom rade pri mori

Referenčné číslo: PM19865
Krajina: Chorvátsko
Región: Trogir
Mesto: Okrug
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 94.00 m2
 
Cena:
650.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Priamo pri mori v malej zátoke na severnej strane ostrova Čiovo stojí nádherná vila, ktorú od kamienkovej pláže delí len pár krokov. Centrum obce Okrug so všetkými potrebnými službami je odtiaľ vzdialené asi 500 metrov. Neďaleko sa nachádza prístav pre malé plavidlá.

Vila je obohnaná vysokým múrom, ktorá zaisťuje súkromie, a všeobecne sa jedná o veľmi pokojnú lokalitu. Vila má dve podlažia. V prízemí sú umiestnené tri spálne, jedna z nich má vlastnú kúpeľňu. Tešiť sa môžete aj na kúpeľňu s vaňou a vlastnou saunou. V prvom poschodí nájdete kuchynský kút a obývaciu izbu s jedálňou a hlavne priestrannú terasu s úžasným výhľadom na more. K domu okrem toho patrí vírivka na prízemí a bazén. Na terasy s posedením pri bazéne a grilom sa dostanete z každej spálne.

Vila je kompletne vybavená luxusným nábytkom. Ďalšie vybavenie zahŕňa napríklad kamerový systém. K dispozícii je tu tiež technická miestnosť, vhodná pre umiestnenie práčky a sušičky. Pozemok má výmeru 352 m2.

Na parkovisku pri dome je miesto pre zaparkovanie dvoch až troch vozidiel. Vila je vo výbornom stave a je ihneď pripravená na nasťahovanie.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: