Ohromujúca nová vila v prestížnej lokalite

Referenčné číslo: AC15531
Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: Sotogrande
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 708.00 m2
 
Cena:
3.850.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Exkluzívna nehnuteľnosť v žiadanej lokalite neďaleko golfového ihriska a krásnych pláží. Vnútorný bazén a sauna.

Nehnuteľnosť sa nachádza vo veľmi pokojnej lokalite neďaleko pobrežia Stredozemného mora. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza známy golfový rezort Sotogrande. Jedná sa o luxusnú vilu o obytnej ploche presahujúcej 700 metrov štvorcových. Vila je exkluzívne vybavená, vnútorné vybavenie zahŕňa okrem iného napríklad bazén, jacuzzi, saunu, mramorové podlahy a dizajnovú kuchyňu. Všetky priestory sú plne klimatizované. Vila je obklopená upravenou záhradou s vysokými stromami - automatické zavlažovanie.

Vila pozostáva z priestrannej haly, obývacej izby s TV a domácim kinom, jedálne, kuchyne a piatich luxusných spální s vlastnými kúpeľňami. K obytným priestorom patria úložné priestory a príslušenstvo.

Sotogrande je veľmi vyhľadávanou lokalitou nachádzajúcou sa na pobreží medzi Marbellou a Gibraltárom. Lokalita je veľmi ľahko dostupná, čo z nej robí ideálne prázdninové letovisko. Medzinárodné letisko v Malage je vzdialené iba hodinu cesty, rovnako ako aj Gibraltár je dostupný v priebehu približne pol hodiny cesty autom.

Lokalita ponúka dostatok vyžitia pre športovcov i mnoho príležitostí na oddych. Neďaleko vily sa nachádza mnoho reštaurácií, barov i obchodov.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: