Pekná vila v srdci nádhernej exotiky, Rogoznica

Referenčné číslo: PM19630
Krajina: Chorvátsko
Región: Rogoznica
Mesto: Rogoznica
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 230.00 m2
 
Cena:
430.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Táto pekná vila sa nachádza v srdci prekrásnej exotickej prírody v Rogoznici. Jedná sa o obľúbené turistické letovisko, ktoré býva každý rok hojne navštevované turistami z celého sveta. V mieste nájdete tie najkrajšie pláže a azúrové more.

Vila je postavená v typickom dalmatínskom štýle v kombinácii s prvkami modernej architektúry. Obytná plocha o výmere 230 metrov štvorcových je rozdelená medzi dve podlažia. Prízemie zahŕňa spálňu s kúpeľňou a šatníkom a priestrannú obývaciu izbu s kuchyňou a jedálňou. Z kuchyne sa dostanete posuvnými dverami na dvor, na ktorom sa nachádza letná kuchyňa s grilom.

V prvom poschodí sú k dispozícii dve spálne a kúpeľňa. K prvému poschodiu patrí aj terasa, ktorá poskytuje nádherný výhľad na more.

V suteréne domu sa nachádza vínna pivnica.

Celková plocha pozemku je 400 metrov štvorcových. Na pozemku sa nachádza bazén a opaľovacie ležadlá. Parkovanie je samozrejmosťou.

Všetky obchody, reštaurácie, bary a kaviarne sú vzdialené len pár minút jazdy od nehnuteľnosti. Letisko v Splite sa nachádza 30 km od nehnuteľnosti.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +420 733 532 291 
+420 222 243 325
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: