Pekný apartmán v atraktívnej lokalite

Referenčné číslo: IM19803
Krajina: Taliansko
Región: Livigno & Bormio
Mesto: Santa Caterina Valfurva
Typ reality: Byt/Apartmán
Veľkosť: 85.00 m2
 
Cena:
305.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Ponúkaný apartmán sa nachádza v samom srdci prekrásnej alpskej prírody v oblasti Santa Caterina Valfurva. V mieste je dostupná všetka občianska vybavenosť. Obchody, reštaurácie, kaviarne, zjazdovky, bežkárske trasy nájdete v pešej vzdialenosti. Skvelá príležitosť pre milovníkov zimných športov!

Apartmán sa nachádza v 6. poschodí obytnej budovy. Obytná plocha o výmere 85 m2 je rozdelená medzi obývaciu izbu s kuchyňou, 2 spálne a 2 kúpeľne. Apartmán je kompletne zariadený nábytkom, v obývacej izbe sa nachádza krb. K apartmánu patria tiež balkóny, ktoré poskytujú panoramatický výhľad na krásu alpskej prírody.

V budove je k dispozícii aj výťah. Parkovanie v garáži je samozrejmosťou.

Lyžiarsky región Santa Caterina Valfurva, ktorá v roku 2005 bola spolu so strediskom Bormio dejiskom majstrovstiev sveta v alpskom lyžovaní, ponúka vynikajúce snehové podmienky a 35 km zjazdoviek. Vyskúšať môžete aj nočné lyžovanie. Na bežkách sa môžete prejsť rozprávkovou krajinou po perfektne upravených bežeckých trasách. Výhodou je blízkosť známych lyžiarskych stredísk Livigno a Bormio.

Oblasť Livigno a Bormio

Ponúkame vám ku kúpe ski nehnuteľnosti v blízkosti lanoviek a zjazdoviek a rodinné domy v lokalitách Livigno, Bormio, Valfurva, Valdidentro a Valdisotto. Livigno je jednou z najvyhľadávanejších lyžiarskych oblastí medzi slovenskými návštevníkmi talianskych hôr. Geograficky už nepatrí pod Dolomity, ale pod talianske Alpy. Nachádza sa v otvorenom údolí rieky Aqua Granda v nadmorskej výške 1.800 metrov, v bezprostrednej blízkosti hraníc so Švajčiarskom. Práve spojenie so Švajčiarskom cezhraničným tunelom Munt la Schera privádza do Livigna milovníkov lyžovania z celej Európy. Môžete si tu užiť celkom 115 kilometrov skvele upravených zjazdoviek, slnečné počasie, vynikajúcu taliansku kuchyňu, reštaurácie a kaviarne. Aj v lete tu môžete stráviť nezabudnuteľnú aktívnu dovolenku.

A to nie je všetko. Livigno požíva štatútu bezcolnej zóny - neplatí sa tu DPH a spotrebné dane. Za výhodné ceny tu môžete nakúpiť najmä odevy, pohonné hmoty, alkohol a parfumériu.

To všetko robí z Livigna bohaté mestečko v Alpách, ktoré celoročne láka návštevníkov zo Slovenska a z celej Európy. Výhodou je ľahká dostupnosť zo Slovenska oproti iným rezortom v Dolomitoch (cca 750 km z Bratislavy do Livigna.)

Neďaleké alpské stredisko Bormio (iba 35 km od Livigna) je vyhlásené najmä pravidelným organizovaním pretekov svetového pohára v alpskom lyžovaní na zjazdovke Pista Stelvio.

Máte záujem o kúpu nehnuteľnosti v oblasti Livigno a Bormio v Taliansku? Kontaktujte nás, radi pre Vás zabezpečíme prehliadky vhodných nehnuteľností.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: